Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wkurzona7

tania kawa

Polecane posty

no tak takie tematy zawsze będą aktualne.. bo już niedługo święta wielkanocne, a przez cały rok jakieś inne przyjęcia wiecie imieniny urodziny etc ... Nie wszyscy lubią robienie zakupów. Ja na przykład bardzo nie lubię kolejek i tłumów i dlatego często kupuję przez internet. Bardzo podoba mi się oferta sklepu a.pl, bo mają duży wybór i niskie ceny. A może wy znacie jakieś inne dobrze zaopatrzone sklepy internetowe spożywcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jaaaaaaaaaaa
a co powiecie na kawę rozpuszczalną Cafe d'or z biedronki??? 11,99 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet niezła ta kawa z Biedron
-ki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldek z barcina
musze napisac wam ze jestem wielkim fanem kawy!! kiedys pilem spore ilosci zwyklej kawy sypanej,jednak mialem straszną zgage naprawde dlatego przerzucilem sie na kawe rozpuszczalna(fascina)z biedronki,ta kawa to cudo 21 wieku ,nie mialem ani razu skutków ubocznych typu zgaga,niestrawnosci itd a aromatem tej kawy mam ohote delektowac sie caly dzien pozdrawiam pawdziwych kawoszy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lidlu jest świetna kawa
do ekspresu ciśnieniowego! Nie pamiętam nazwy, jest to mieszanka mielona kaw z Ameryki Południowej. Jest super, wcale nie kwaśna, za małe pieniądze, jak ktoś nie jest wybitnym smakoszsem kawy, to ta jest super. Nie wiem tylko czy jest w każdym lidlu, bo u mnie np. nie ma, a na drugim końcu miasta jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super buciki ale jaki
Waldku a jak nazywa sie ta kawa biedronkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taki mały leśny ludek
le grand całkiem dobra ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja polecam
kawe rozpuszczalną Arabiga, mozna ja kupic w Polo Markecie za ok 10zł 200g i kawe czarną do parzenia żółtą Wosebę Domową, za 500g ok 8zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy ktos pił kawę
lilaberg - niemiecka? Taka wfioletowym opakowaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa podrożała na świeice
to i nawet le grand w biedronce już kosztuje powyżej 6zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja piję kawę z kapsułek z krupsa dolce gusto i jest pyszniutka, a kapsułki teraz dostępne w każdym większym markecie no i wybór jest duży :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyu8
kawa z biedronki legrand jest bardzo dobra! kosztuje 8,7 za 100gram, oczywiscie w promocji mozna w tej cenie upolowac neskę lub maxxwel house, ale one wcale nie sa lepsze od biedronkowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kawomanki! Również kocham ceremonię picia kawy. Ostatnio po wielu żmudnych poszukiwaniach udało mi się znaleźć na prawdę tanią kawę w Warszawie :) taniej niż w supermarketach nawet tych największych sieciówkach kupiłam swoją ulubioną 3 zł taniej A teraz niespodzianka... na pewno dziewczyny nie zgadniecie gdzie- hala mirowska pawilon nr. 58 sama jestem zaskoczona że na jakimś bazarze może być taniej a trafiłam tylko przez przypadek bo z przyjaciółką robiliśmy obok zakupki. Ale postanowiłam podzielić się z wami moim szczęściem :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna i tania kawa jest teraz na promocji w Polo Markecie. Prima Finezja za 5,49zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kisiak
Wiatjcie kochane, tania kawa a za razem smaczna? Wyłącznie taka kompozcja mi sie podoba. Fajne są i to oryginalne na espressoart.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem takiego zdania, że na dobrej kawie się nie oszczędza, a wysoką jakość i smak możecie spotkać na kawa-kawa.pl mają szeroki wybór kaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dołączam się do poprzedników o zdaniu, że na dobrej kawie się nie oszczędza :D Ja nie oszczędzam i kupuję https://singleorigin.pl/ :D W końcu trzeba na coś wydawać. Raz się żyję:D Trzeba szaleć i się cieszyć z życia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aSunsina
Nie skupiajcie się tylko i wyłącznie na cenie, z kawą jest tak, ze czasami można kupić ciut droższą, ale bardziej aromatyczną. Zobaczcie w sklepie - https://kiwikawa.pl/ - jest ogromny wybór włoska kawa jest np. bardzo dobra i intensywna można dać jej mniej co sprawi, że ostatecznie koszt w przeliczeniu na filiżankę nie będzie jakiś wielki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja piję espresso z takiej maszynki www.delonghi.com/pl-pl/produkty/kawa/ekspresy-do-kawy# i problemów nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×