Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MOOONIA28

JAKIE KOSMETYKI DLA NOWORODKA ?

Polecane posty

Gość MOOONIA28

Czesc dziewczyny, wlasnie robie liste ostatnick kosmetykow ktore musze zakupic dla dzieciaczka ktore urodzi sie za ok 3 tygodnie ....oliwka, mydelko,waciki, krem na odparzenia, szampon, patyczki higieniczne, chusteczki nawilzajace... czy cos przeoczylam ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uzywałam
serii Ojlatum, (płyn do kąpieli, mydlo, krem)bo dziecko miało wysuszoną skórę i wielu lekarzy mi radzilo tą serię, sama zakupiłam Nivea i po pewnym czasie 3-4 miesiącach wykorzystalam zrobiony wczesniej zapas, jedyne co słyszałam to J&J uczula dość czesto. Husteczki Pampers, krem na odparzenia sudokrem, na dwór nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
polecam "Skarb matki" sa dostepne zdaje zdaje sie tylko w Smyku ale sa naprawdę fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
nie zapomne jak kupiłam synkowi krem Nivea dla niemowląt, miał ze 3 miesiące. raz posmarowalam sie nim bo zabrakło mi balsamu, dostałam takiego uczulenia, że przez 3 dni nie umiałam wytrzymać, wapno , leki na alergie, nic nie pomafało. koszmarrr, dobrze że malego ie zdąrzyłam nim posmarować, powędrował od razu do kosza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zakupiłam cały zestaw bambino ( szamponik, mydełko, krem, oliwka i cała reszta) i puder Nivea, ale jeszcze nie miałam okazji użyć. Więc zobaczę jak się sprawdzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jessy27
anabelka ty juz chyba powinnas miec okazje uzyć? termin porodu juz minał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam całą serie hippa. Sudokrem uczulił moją młodą. Pieluchy - huggies i chusteczki bella patyczki dzidziuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×