Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

littlesensitive

Co kupujecie na Święta najbliższym?????????????????????????????????

Polecane posty

Czy macie już kupione prezenty, czy zazwyczaj robicie zakupy w ostatni dzień przed Świętami? :) co dla rodzicó, rodzeństwa, ukochanych swoich najbliższych kupujecie w tym roku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ptasie mleeeeczko
co roku i każdemu, mniam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze nie mam kupionych prezentów, ale już o nich myślałam. Moje plany to: książka dla mamy, zapalniczka zippo dla taty, kosmetyki dla babci, chyba pendrive dla dziadka. ale narazie to wstępne przemyślenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejusku......................
Ja zawsze w ostatniej chwili, zdarza się że nawet w wigilię szukam prezentu...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojejusku......................
bo ja wiem czy to takie ważne, wolałabym rodzinie dać coś ważniejszego niż rzecz:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
littlesensitive studiuję dziennie i nie zarabiam, więc nie stać mnie na drogie prezenty. dlatego wybieram coś względnie niedrogiego, ale przydatnego. z całą pewnością odpadają jakieś figurki świąteczne i tym podobne. szkoda pieniędzy. ja mam ogólne pomysły takie: mama: kosmetyki kolorowe, książka, coś ciekawego do ubrania, jakiś szalik, rękawiczki, perfumy, zestaw kremów do twarzy. (często przed świętami są takie zestawy kosmetyczne dostępne i niedrogie) babcia: kosmetyki pielęgnacyjne (np komplety z I Rosher albo avan, oriflame), książka, dziadek: butelka dobrego alkoholu, sweter, koszula tata: zapalniczka, t-shirt, pasek, czapka, kosmetyki do golenia wydaje mi się, że to są takie najtrafniejsze, niedrogie prezenty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piorun z dupy
Ja to prezenty zamówiłem częśc na internecie , a częśc z katalogu Klub dla Ciebie ( zamówionym na internecie )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie trafia
bo muszę zakupic mnóstwo prezentów, w tym pełno dzieci :) myslę, ze z 1000zł pójdzie /tylko nie wiem, jak je wytrzasnąć/ pomysły: kosmetyki, książki, kamizelki, swetry, zabawki, kalendarze itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piorun z dupy
nie lepiej skromnie po gadżeciku ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikoo
ja w tym roku zamowilam od rodziny ksiazki.. reszte sama sobie kupie... ja nie znosze kupowac prezentow!! ciezko mi samej cos kupic a co dopiero innym, brrr a juz najtrudniej chlopakowi cos kupic:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu to zawsze ciuchy, buty, golidła i takie tam.... przewidywalna jestem :P chociaż kiedyś dostał antybakteryjne mydło na sucho - gdzie by nie był, to może sobie zaaplikować na rączki i mieć czyste :D haha bo on częst je na mieście i nie lubię, jak sobie rąk nie myje przed jedzeniem :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mila lila
ja właśnie dziś kupilam mojemu mężczyźnie koszulę i krawat z Wulczanki- może nudno, ale zdaje mi się, że chciał. Może dokupię coś weselszego, jak mi wpadną pieniądze. Mamie kupię książkę lub - wersja droższa- perfumy. Bratu komiks Thorgala, szwagierce pewnie jakieś ładnie zapakowane kosmetyki. O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic bo mnie nie stac
a czekolada nie bede sie osmieszac , talentów artystycznych nie mam wiec własnoreczne prezenty odpadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też czasem nie mam kasy. Kiedyś wyszukałam rodzinen fotki, znalazłam od mamy, taty i braciszka.... Fotki, kiedy byli młodzi, sprzed lat i te aktualne - gdzie są bardziej dojrzali :P pięknie te dwie fotki połączyłam i oprawiłam antyramami i był to taki prezent od serca :) oczywiście wybrałam fotki, gdzie wszyscy wyszli jak gwiazdy filmowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie duzo prezentow dla dzieci, ale z tych dla doroslych to: tesciowa - kuferek na bizuterie, do srodka wrzuce jakis dobry krem babcia - dlugi atlasowy szal mama - skorzane rekawiczki, ew perfumy albo dobra suszarke (praktycznie ale w dziesiatke:P) tata - pendrive, mlynek do mielenia orzechow, dobra flaszke, sloik miodu(w jakims fajnym kubelku, uwielbia miod i moglby go spijac litrami:P) siostra - jakis zestaw kosmetykow z Ives Rochera, pioro Parkera szwagier - ksiazka \'\'jak byc super tata\'\' :) Swiezo upieczony ojciec:P, dobry stoper (jest wuefista) chlopak - zdalnie sterowany samochod (ma 30 lat ale zawze chcial taki miec:D:D:D), slodycze, kosmetyk, moze jakas gre na ps2 To by bylo na tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawska tortura
upupupu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililililililili
ja dziś kupilam narzeczonemu 125ml Davidoff Cool Water Men. Bo pomyślałam, że to dobry pomysl i zapach mi sie podoba. A teraz znalazlam oceny w internecie i aż się boję tych świąt... a chciałam tak dobrze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nic bom skompy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Każdym Dniem...
Mamie zawsze kupuję cos, co sobie zażyczy :D Ojcu coś praktycznego, czego mu brakuje ;) A przyjaciolom cos z kregu ich zainteresowan ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliaaaaaaaaanaa
a ja bym chciala komus kupic, tzn facetowi, ale nie mam komu od lat i nic sie w tej kwestii nie zmienia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×