Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miokooolinka

jakie perfumy dla mężczyzny?

Polecane posty

Gość miokooolinka
a co sądzicie o zapachu Brutal ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumy to bardzo indywidualny wybor, wiec taka niespodzianka moze sie nie sprawdzic...ale jesli chcesz to Gucci linia uomo jest bardzo ciekawa- maja duzy wybor zapachow na lato ( mniejszy na zime).. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanion29
Bardzo fajny jest zapach Kanion silver edt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalala135
Albo Kanion Classic (zielony). Tylko że w dezodorancie jest małe stężenie, trzeba kupić wode po goleniu Ja tym sobie pryskam cipkę po wygoleniu i mojego chłopa to podnieca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od jakiegoś czasu zamawiam perfumy dla chłopaka na stronie zapachowiec.pl na początku byliśmy sceptycznie nastawieni jednak kiedy dotarły byliśmy pozytywnie zaskoczeni zapachy bardzo zbliżone do oryginałów w dodatku w przystępnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja używam Davidoff Cool Water i są świetne. Ostatnio zamówiłem również na stronie galeriazapachow.pl Calvin Klein Eternity i muszę powiedzieć że utrzymują się dość długo i ogólnie zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie. Plusem.jest też niską cena. Także polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz na zapachowiec.pl ja w tym roku na dzień mężczyzny sprezentowałam mojemu chłopakowi 5 zapachów. CK One, CK Be, Hugo Boss Boss Bottled, Lacoste białą i zieloną i płaciłam trochę ponad stówę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscMarzena
Ja facetowi zawsze kupuję Davidoffa - Cool Water :) tacie znowu Hugo Boss - Boss Bottled :) bo każdy lubi coś innego :) zamawiam je ze strony galeriazapachow.pl która bardzo polecam bo nigdy się nie zawiodlam a robię tam zamówienia dla całej rodziny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adam88
Hugo Boss Szary. Świetny, intensywny, trwały zapach. Tańszą, ale nie gorszą wersję odkryłem na stronie www.zapachowiec.pl Jest mocno zbliżony do oryginału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak sprawdza się Lacoste Essential z internetowych rozlewni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćesmeralda
Salvatore ferragamo incontacto shin,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lacoste Essential polecam kupić sobie z strony www.goia.pl Przyjemny,długotrwały zapach. Często zamawiam dla chłopaka i jest zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Paco Rabanne Invictus? Świeży, cytrusowy i bardzo intensywny. Polecam ze strony goia.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym chciała kupić pod choinkę mojemu facetowi jakieś fajne perfumy. Problem w tym, że ja lubię słodkie zapachy, a on nie i dlatego nie potrafię mu wybrać :-( ... Macie jakieś fajne propozycje ? Słyszałam , że Diesel niebieski jest fajny. Prosze, podrzućcie jakieś pomysły ! :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem najlepsze Hugo Boss - Bottled (szary) albo Paco Rabanne - Invictus ! :D i zamawiam na zapachowiec.pl ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne są te Dior - Fahrenheit, chociaż wiadomo są też klasyki, które dużo osób lubi najbardziej, np. Paco Rabanne - 1 milion i Hugo Boss - Boss Bottled (szary), wydaje mi się, że jeszcze długo się nie znudzą :) fajne ceny są na zapachowiec.pl, ja tam już długo zamawiam i jestem zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raczej kosmetyki staram się kupować tańsze ale niektóre rzeczy muszę mieć lepszej jakości jak choćby maskarę, zawsze musi to być Loreal, innej nie nałożę. W miarę tanio tego typu akcesoria mają w Prouroda24 – http://prouroda24.pl, dobry kontakt z obsługą, można się zawsze dogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie rewelacyjne są: Hugo Boss - Bottled (szary), Giorgio Armani - Code (black) oraz CK - Euphoria. Wszystkie dostępne na galeriazapachow.pl i warto zajrzeć. Kupuję dla brata od dawna i nigdy nie był zawiedziony ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od gustu oczywiście, ale warte uwagi na pewno są Hugo Boss-Szary, CK- Euphoria oraz Christian Dior-Homme. Kupuję perfumy dla siebie i narzeczonego na goia.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości oraz ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie warto żałować sobie na dobre, oryginalne perfumy. Tester to ogólnie oszczędność rzędu stu, a nawet więcej złotych, więc opłaca się i to bardzo. Jedyny brak to czasami pudełko, czy korek, ale to mały problem przy samodzielnym użytkowaniu. Fajne, chyba wszystkie najpopularniejsze zapachy, czasami też starsze odsłony ma testerownia24h.pl. Czasami udało mi się u nich znaleźć perfumy, których nie było w innych źródłach lub były niezwykle trudno dostępne. Polecam gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×