Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

olamanola

licealistka bez talentow.

Polecane posty

Jestem przeciętnej urody- nigdy nie wygram konkursu urody, nie będę nadrabiać innych braków urodą Uczę się przeciętnie- nie grozi mi wyrzucenie ze szkoły ale nigdy nie wezmę udzialu w zadnej olipiadzie, konkursie. Jestem przeciętna w sportach- pogram trochę w kosza, nie ośmiesza się aż tak w siatkowce, zrobię szpagat i fikołka ale nie wybrali mnie do reprezentacji niczego. Co ja mam robić? nie chodzę na żadne zajęcia, próbowalam tak wielu rzeczy ale wszedzie bylam slaba. chcialabym czuc ze jestem ambitniejsza niz wygladam, co mam odpowiadac na pytanie o zainteresowania? - koncety i spanie. czuję się taka do niczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fikumiku...
Czyli masz to co wiekszosc ludzi. Nie musisz byc w niczym najlepsza by byc wartosciowym czlowiekiem. Zajmij sie soba, znajdz cos co lubisz i rob to przez cale zycie, zaloz rodzine, znajdz fajnego faceta itd ja tez nie mam talentow ale milosc zapelnila mi luki wszelakie powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madcon
Oj daj spokój na pewno nie jest jak mówisz Napewno jest cos w czym jestes dobra a pozatym ile ty masz lat 17 czy 30 na wszystko przyjdzie jeszcze pora uda sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×