Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adam503316

KTÓRY MIESIĄC NAJLEPSZY NA ŚLÓB???

Polecane posty

Gość podróż w czasie i przestrzeni
Dziewiąty miesiąc to najlepszy na poród a nie na ślub :O .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
wrzesien :-) i jest literka r. chociaz akurat mnie to nie rusza , i nie jest tak goraco jak w sierpniu czy lipcu a i nie jest tak zimno jak np w listopadzie czy grudniu.dlatego my rowniez wybralismy wrzesien. pozatym goscie jesli byli na wakacjach to do tego dnia zdaza z nich wrocic i bedzie tak ze sporo ludzi nie przyjdzie bo np na sierpiej sobie pojechali na wakacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
i jesli chcesz brac slub to radze zajrzec do slownika ortograficznego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mnie to
denerwuje jak kazdy musi zwracac uwage na bledy ortograficzne zamiast odpowiadac na temat. Najlepiej poprostu nie pouczac nikogo!!!!!!!!! przy kazdym temacie tak jest ze zawsze musi byc jakies odstepstwo od tematu ale nie wiem wogole po co??? PO co kogos obrazac??? nie kazdy jest taki zdolny jak wy, mylic sie to rzecz ludzka. Wiec nie zwracajcie uwagi na bzdury tylko odpowiadajcie na temat a skoro nie macie nic do powiedzenia to nie piszcie wogole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzfhes
jak mnie to ----------- w ogóle :D:D::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samoa
jak na slÓb to lóty dobry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
no przecie napisalam jakie mam zdanie ktory miesiac najleprzy :/ a ze taki byk to trudno jest sie powstrzymac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby papier
Princessa, "najlepSzy", mistrzu ortografii :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość princessaa
wiesz pomylic sie mozna zwlaszcza jak sie blyskiem pisze ale na boga nie jak sie temat zaklada i to drukowaymi literkami co by sie bardziej w oko rzucilo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mamy sierpień i dla nas to jest najlepszy misiąc, musicie wziąc pod uwagę to jak Wam i Waszej rodzinie będzie pasowało.. czy bez problemu będziecie mogli dostac urlop np na podróż poślubną;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy ci wskaże taki miesiąc, w jakim sam brał lub zamierza brać ślub, proste;) Ja bym powiedziała że maj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyffffff
wszscy wiedza ze maj nie jest dobrym miesiacem na slub :/ i nie chodzi mi tu o brak ,,r'' tak poprostu jakos jest :) ja wsrod znajomych i rodziny nie slyszalam jeszcze o slubie w maju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catherinaa
ja slyszalam o slubie w maju. ale rozwiedli sie po 2 latach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyffffff
nie jasne ze nie ale tak czy tak maj nie jest odpowiedni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yyyyyyyyyyffffff
moim zdaniem najlepszy sierpien i wrzesien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
maj to super miesiąc na ślub wiosna wszystko się rodzi budzi do życia w maju nawet pochmurny i deszczowy dzień to dzień pełen optymizmu :) hmmm majowy deszcz ;) to taka nadzieja bo wszystko zielone pełne nadzieji a to że ludzie się boją maja to tego nie kumam dużo gadania że to miesiąc Matki Boskiej itp lub brak r lub że to miesiąc umierających haaa takie teksty też już czytałam na tym forum :/ zacofanie :( ;) :D nawet księża twierdzą że maj to dobry czas na zawarcie związku małżeńskiego bo to miesiąc miłości a tak na marginesie to jak ma być w małżenstwie dobrze to nie zależy to od miesiąca w jakim się pobieramy śmieszne jest to że dwoje ludzi " ponoć odpowiedzialnych dojrzałych" aby założyć rodzinę kieruje się wyborem daty ślubu patrząc na głupie " R " i na to co ludzie sąsiedzi rodzina powiedzą MASAKRA !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
catherinaa ja slyszalam o slubie w maju. ale rozwiedli sie po 2 latach dobre dobre :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ślóp to tylko w gródnió. Albo kiedy sala wolna :P to jest też odpowiedni czas :P Co do majowych wesel- nie znależliśmy restauracji, która chciałaby urządzic wesele w tym miesiącu, bo są komunie i mają komplet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dodatki i dekoracje ślubne
http://www.slubmarzen.sklepna5.pl/ Na stronie został podany adres email, jeżeli potrzebują państwo asortymentu, którego aktualnie nie ma na sklapie, prosze zrobić listę, a my przygotujemy kosztorys, możemy też pomóc w wystroju sali dobierając kolory i dekoracje do państwa życzenia :) Wykonamy opis aranżacji i powiemy jak nadać uroku każdemu wnętrzu. Zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
01.05.10 tak planujemy :) fajna data i łatwo zapamiętać martwię się tylko czy będzie taka ładna pogoda jak w tym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×