Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiepska gospocha

ile wydajecie miesiecznie

Polecane posty

Gość kiepska gospocha

na zywnosc?Ile osob w rodzinie i ile wydajecie na zywnosc?Napiszcie prosze bo ja chyba nie umiem gospodarzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska gospocha
no kobieki piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 676b6879oi.-p
ok 500 zł - 1 osoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska gospocha
dzieki za odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza roztropna
ciągle się zapożyczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska gospocha
moze ktos jeszcze Ile w wiekszych rodzinkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska gospocha
koza a ile potrzebujesz miesiecznie na jedzonko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzua
1500 zł (tylko jedzenie)- 4 osoby 2 dorosłe - 2 dzieci , 10 i 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina 3 osobowa dziecko
5-letnie- przeciętnie koło 2 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska gospocha
Ja tez ok.200zl tylko jedzenie a szalenstw nie ma #osoby-2 dorosle i nastolatek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catallina
ja wydaje 3-4 tys na mnie i tylko na mnie, dodam, ze za mieszkanie placa mi rodzice. Jem na miescie, kupuje duzo ciuchow itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska gospocha
oczywiscie 2000zl-3osobowa rodzina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska gospocha
catalina chodzilo mi tylko o jedzenie.Zywnosc jest strasznie droga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza roztropna
kupując w dyskontach wydam mało ,ale dobra gospodyni wyda więcej kupując i piekąc >niestety w mojej okolicy jest jeden z drożysz rynków na mieście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ano11
1300 tylko na same jedzenie -4 dorosłe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catallina
no ja jem przewaznie na miescie hmmm okolo 2 tysiace zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rodzina 3 osobowa dziecko
U mnie ciuchów jakoś nikt nie jada :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska gospocha
Wlasnie koza moze to dlatego,ze moje miasto tez drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koza roztropna
poza tym wk...... mnie patrzenie na ceny ,to mnie rozprasza i psuje mój plan dobrego i nie zawsze taniego odzywiania , Poza tym zdrowy ser żólty (bez dodatków olejów roślinnych ) kosztuje w granicy 30 zł i jak tu nie mieć rogów do tyłu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiepska gospocha
no starznie drogi.Ja jak pojde na zakupy i patrze,ze na to mam ochote to to kupuje bo zawsze mowie,ze na zarelku nie bede oszczedzac.Szalenstw nie ma.A pozniej podliczam miesiac i 200o zl wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wydaje
nie wiem czyto duzo? 350 euro tylko na jedzenie Was to tez bedze niedlugo czekac! :D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×