Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Pytlok

Tu mogą pisać tylko hanysy i hanyski

Polecane posty

Gość zdo mi sie czy Pytlok
niy widzicie ślepoki, że Pytlok założył topik na erotycznym??? Ino mu dupy w gowie, to tako frojdowsko zmyła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mało stanowczy to jest oczywista oczywistośc, jest tak banalnie proste , jasne i łatwe do odgadnięcia ;) Dla ułatwienia powiem ci tylko, ze nie ma to związku z grą w szachy grą w okręty :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowo masz na myśli czako to co ma pierze mam taką czapkę ale ubiorę ja dopiero na Barbórka i do tej czapki ubiorę mundur galowy przypnę do pasa szpadę górniczą , a jak bede wracać z tej uroczystości pijany to ta szpada będzie mi się plątać miedzy nogami ale nic na to nie poradzę skoro mi to dali to ją przypinam do pasa. Ale takie prezenty dawali górnikom za komuny teraz ich maja w dupie ale złe na tym wyjdą a najbardziej tracą niewinni ludzie którzy muszą płacić drogo za węgiel ale takie czasy mamy, a miało byc tak cudownie jak działacze związkowi spali z encyklopediami pomiędzy palcami u rąk żeby były rozwarte mam na myśli znak zwycięstwa Wiktoria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat założyłem tutaj bo jedynie tu są normalni weseli ludzie a o seksie tez można pisać to całkiem fajny temat i bezpieczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowo ja zawsze pisze z sensem ważne aby ten sens inni dostrzegli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowa ja tego nie ukrywam ponadto nawet gdy by nie adres to zawsze można sprawdzić IP wtedy by się okazało że tu więcej jest takich co maja rożne nicki a sa tymi samymi osobami ale nikt normalny nie traktuje tych rozmów tutaj na serio ważne ze jest zabawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowo a ja wiem kim Ty jesteś ale nie będę wymieniał wszystkich Twoich nicków bo wiesz że jesteś moja miłością marzeniem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytlok mówisz zabawa?:O Ja lubie zabawe tylko gorzej jak zaczyna się coś nudzić:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytloku, wszystkich moich nicków, to chyba zbyt duzo powiedziane ! A Ty gdybyś nie obnosił się tak z Twoimi wyimaginowanymi "uczuciami" do mnie , mogło by sie okazać, ze jesteś całkiem sympatycznym Wulcem, ale to co piszesz staje się mało smieszne monotematyczne :o Zmień nicka, zmień @, zmień sposób pisanie, może byc całkiem sympatycznie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Królowo obiecuje że już nie będę Cię dręczył a zmieniać nika nie ma sensu przecież chyba Cie nie obrażałem jedynie byłem trochę upierdliwy ale czy tak do końca w końcu wyznawałem tylko swoją miłość wirtualnie. osobiście wole zakochiwać się tradycyjnie ale można dużo dowiedzieć się o kobiecie czytając ja. Ja jestem pewien że jesteś atrakcyjna inteligentną kobietą nie wszyscy tu takie lobią ale mam nadzieje i bardzo Cie proszę o wybaczenie postaram sie być w stosunku do Ciebie od teraz bardzo miły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paplok
Jo je Hanys z Kieleckiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×