Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chat z zaprawa malinowa

5......10........15.......i bede najszczesliwsza osobą!!

Polecane posty

Gość chat z zaprawa malinowa

hej wszystkim!!!!!! za mną juz parę kg, ale cóz nadal nie jestem taka jaką bym chciala zobaczyc w lustrze,, moje marzenie to ważyć 60kg, a potem 55 , obecnie waze 70 kg, za mna juz 5 kg, przedee mna, 5......10.........15!!! ii bede super szczesliwa osobka!!, fajnie by bylo gdyby ktos ze mna podjąl tą walke:) bylo by mi bardzo milo!! nie dam upasc temu topikowi, chce zey pisaly na nim osoby ktore naprawde potzrebuja wsparcia, ale i dadza wsparcie innym!:) zapraszam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radka
Hej ja sie chetnie przyłacze od wczoraj sie odchudzam :) 1,5 miesiaca temu sie odchudzałam straciłam 7kg i od tego czasu starannie utrzymuje ta wage obecnie waze 68kg,ale moje marzenie to zejsc do 60kg ze wsparciem na pewno bedzie latwiej :) wiec powalczmy!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbożowa
Witajcie :) Ja rownież muszę schudnac i jestem na 2 dniu diety garsiowej. A Wy jak postanawiacie zrzucic te wstretne kilogramy ? Z chęcią sie do Was przyłącze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chat z zaprawa malinowa
witam wszystkich!! jak fajnie ze troszke nas przybylo:) ja jestem na diecie 500-700 kcal,:)) radka-->w jakim czasie schudlas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbożowa
Co dzisiaj jadlaś ?? Ja dzisiaj : Ś ; Grachamka z plastrem poledwicy , odrobine masła i troszke twarożku. 2 Ś: jabłko Obiad : jogurt ze zbożami , dwie mandrynki i 4 kulki winogrona. No i teraz po 17 zjem jakąs kolacje ,ale jeszcze nie wiem jaką... nie mam pomysłu. Aa...jeszcze orbitke dzisiaj żułam. A jak sobie radzicie ogolnie z dita ? Bo ja mam troche pesymistyczne podejscie i obawaim się ,ze mimo wszytko nie schudne eh... ale moze to sie zmieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radka
to bylo jakos miesiac i 1,5 tygodnia wtedy sie jakos tak zwazyłam byłam naprawde szczesliwa!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chat z zaprawa malinowa
ja dzis zjadlam: kawa bez cukru ,jajko na twardo grejfrut salatka z pomidora, papryki,ogorka(kiszony,zwykly,) +jajko twarożek chudy wafel ryzowy i guma do zucia caly dzien:D Arogancka dama i radka -- GratuLujE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chat z zaprawa malinowa
zbozowa - moze na kolacje zjedz jajko?? albo jakies warzywo?> moze salatke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbożowa
Hm... tak własnie mysle ,zeby zjesc salatke ... CHyba to dobry pomysl. :))) Gratuluje zrzuconych kilogramow :)) Ciekawa jestem po jakim czasie nam się uda cos schudnąc. Szczerze Wam powiem dziewczyny ,ze ja sie nie bede wazyla , bo to mnie doluje bardzo. Nawet jak chudne to i tak dziwnie sie czuje. Jakos tak mi to nie pomaga. Wolę jak mi ktos powie ,ze widac efekty. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chat z zaprawa malinowa
zbozowa- ja tez sie nie bede wazyc bo to bez sensu.. bede sie wazyc raz na tydzien albo raz na 1,5 tygodnia, ostatnio jak bylam na diecie, to wazylam sie Codzien, niemalze popadalam w jakas chora obsesje:PP ehhe a ile chcesz schudnąc? i do kiedy?? tez jesz malo kcal dziennie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :-) moge sie do Was przyłączyć? Tez musze zaczac walkę z kilogramami. Jakos rok temu stosowałam diety, byłam nawet u dietetyczki i udało mi sie troche schudnac ale tak się ucieszyłam efektami że przestałam stosowac dietkę i wszystkie kilogrami wróciły. Dodam jeszcze że dla mnie zmora sa slodycze, nie potrafię sobie ich odmówic. ahh straszny ze mnie łasuch na słodycze ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Bardzo chcę zrzucić kilka kg. Próbowałam już nie raz, ale nie bardzo mi to wychodzi. Ważę 70 kg. Nie stosowałam nigdy jakiejś rygorystycznej diety, chciałabym się do Was przyłączyć i jeszcze raz spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej martucha! Ja też mam problem ze słodyczami. Poprzednio zażywałam chrom - pomagało, chyba muszę do niego wrócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też zażywałam chrom ale niesety na mnie nie działał, jadłam chrom i słodycze :-). a jaka dietke teraz stosujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chat z zaprawa malinowa
ja potrafie byc tylko na rygorystycznych dietach nie potrafilabym polowy zjesc a polowy odlozyc;/ no i te cholerne fast foody i slodycze ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chat z zaprawa malinowa
dobra dziewczynki!1 ja lece odezwe sie pozniej:**:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie nie stosuję żadnej. Zaczynam od jutra. Będę się starała jeść mniej i bez słodyczy. Nie zrezygnuje z kawy. Pije rozpuszczalną z mlekiem. A co myślicie o błonniku takim w proszku. Je sie go z serkiem waniliowym homogenizowanym i popija wodą, podobno powstrzymuje łaknienie. Postaram się włączyć ćwiczenia. A jak to u Was wygląda , ile ćwiczycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mało ćwicze, i tak na diecie niskokalorycznej nie zbudowałabym żadnych miesni dziś zjadłam talerz makaronu, nie jakoś dużo a mam poczucie winy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość radka
Ja dzis zjadłam jogobelke truskawkowa poł zielonego ogorka ale zawaliłam bo zjadłam paczke chrupkow :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może podałybyście mi przepis na dietę którą stosujecie. Może jakiś link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6andzia9
cześć :) chciałabym się do Was przyłączyć ważę 75 kg a chciałabym na dobry początek dojść do szóstki z przodu czyli 69kg, nie będę snuć większych planów bo nie chcę zapeszyć, nie mam jeszcze upatrzonej żadnej dietki staram się jaść poprostu poniżej dziennego zapotrzebowania kalorycznego i dołączyłam ćwiczenia, mam nadzieję że narazie to wystarczy, jak nie będzie spadku wagi to będę musiała narzucić większy rygor, spróbuje się zaczernić i wpisać w preferencje swoje dane żeby można było lepiej śledzić wzloty i upadki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj andzia. Startujmy, a zobaczymy co z tego wyjdzie. Mam nadzieję,ze tym razem sie nam uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadłam talerz łazanek, jogurt 120 g, 100 ml mleka z 4 łyzeczkami płatków, winogron dużo , pół ananasa, pół pomaranczy czy to dużo ? w przeliczeniu wychodzi cos ponad 1000 ale jestem tak pojedzona ze boje sie pomyslec ze wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbożowa
Chat z zaprawą malonowa - Chce schudnąć tak 15 kilo i bedize idealnie . Mam czas do wakacji , powoli mam nadzieje ,ze zrzuce. Dieta garsciowa nie pozwala na to ,aby przekroczyc 1000 kcla dziennie i z tego co licze jest ich duzo mniej. Martucha - Ja także kocham słodycze ,ale trzeba się opanowac hehe , dla pieknego wygladu. Ja rownież zazwyczaj stosuje karygodne diety ,ale postanowilam sie odzywiac zdrowo , poniewa po ostatniej "kuracji" czyli - glodowka mam duze problemy ze zdrowiem. Zanik okresu , polowe wlosow stracilam , rozdwojone paznokcie. Własnie znalazlam na internecie fajne cwiczenia , mam zamiar troche sie poruszac ,ale strasznie mi sie nie chce heh. Ruda - moja dietka : http://zdrowie.onet.pl/1487196,2039,0,2,,trzymaj_wage_w_garsci,profilaktyka.html Arogancka dama - mysle ,ze to odpowiednia ilość :)) A ja na kolacje zjadlam w efekcie trzy mandarynki. To dziewczyny zaczynamy :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×