Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chat z zaprawa malinowa

5......10........15.......i bede najszczesliwsza osobą!!

Polecane posty

witam dziewczynki!1 widze że nasze grono powiększa sie. Jak sie dzisisja trzymacie? ja zjadłam nie duże śniadano kromka razowca z wędlinka drobiowa i świerzy ogórek, ale potem zawalilam bo do kawki zjadłam kawałek sernika ( kolezanka w pracy czestowała :-) no i jak tu odmówić ). teraz popijam herbatke czerwoną . A u Was jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę poszperałam w dietach, które mi podałyście, no i muszę powiedzieć,że dieta garściowa to coś dla mnie, szkoda że wcześniej o niej nie słyszałam. Zwykle to tej porze jestem w pracy, ale w tym tygodniu mama opiekę nad chorym synkiem, i to właśnie w pracy mam największy problem aby dostosować sie do reguł diety, a garści owa jak mi sie wydaje, może być wykonalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martucha ja też dzisiaj wypiłam kawę rozpuszczalną z mlekiem, bez cukru, a później czerwoną herbatkę. Będę robić dzisiaj pierogi ruskie, ale zjem tylko garść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. ja jak narazie zjadłam banana i pół tortilli pyszna tortilla a jaka zdrowa gdyż jem bez miesa. jedynie co to mozna sie zastanowic nad plackiem ale on nie ma wiecej niz 200 kcal a reszta to same warzywa i sos czosnkowy a mozna pojesc.. nawet nie dałam rady zjesc całego na moje przeliczenia jeden wynosi gdzies koło 350 kcal placek 200 kcal na to z pół pomidora troszke papryki(mozna sie obyc bez niej) kiszony ogoórek cebula sałata lodowa i sos czosnkowy wiec widzicie ze nie moze miec wiele kcal :) a pyszny jak sklepowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbożowa
Widzę ,że dzielnie się trzymacie :* U mnie mija trzeci dzień na garściowej. Jak narazie zjadłam : - grahamke z plastrem polędwicy - 2 mandarynki i 10 kulek winogrona hehehe Jeszcze zjem szklanke zupy jarzynowej oraz sałatke na kolacje :D Zastanawiam się nad kawa 3w1 ... mam straszna ochote ,ale nie wiem czy to nie bedzie za dużo. I cały czas pije herbatke czerwoną :D Trzymajcie się :***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładnie policzyłas kuleczki widzę ;);) ja wczoraj obżarłam się winogron były wielkie i bardzo słodkie :) takie małe szaleństwo lodówke mam pełną warzyw i owoców i musze to zjesc szybciutko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbożowa
Powiem Ci szczerze ,ze to tak na oko. Nie bylo wiele tych kulek w zasadzie heheehe :D Ja wlasnie uwielbiam owoce i musze sie ograniczać. A na jakiej diecie jestes ? MŻ ? :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chat z zaprawa malinowa
witam dziewczynki:)) jak wam mija dzien? u mnie 3 dzien dietki i jakos leci wsumie bez rzadnych komplikacji:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie również w porzadku, głodna nie jestem - to najwazniejsze. A dzień szybko minął bo na zakupach byłam i buty na zime kupiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja! Jak leci? U mnie dzisiaj była: 1) kawa z mleczkiem 2) zupa jarzynowa 3) banan,jabłko 4) twarożek z warzywami 5) szklanka soku pomidorowego Banan i jabłko zjadłam w nie długim odstępie czasu bo mnie ssało w żołądku. Mam nadzieję,że się przyzwyczaję do tych określonych godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziś zaczęłam 3 dzień diety garściowej. Wypiłam kawę z mleczkiem, a później mieszankę płatków owsianych, pszennych, jęczmiennych( i coś tam jeszcze w nich jest ) ugotowanych na mleku. Planuję jeszcze zupkę pomidorową z ryżem, a potem coś z owoców, może sałatkę owocowa sobie zrobię. Arogancka damo, myślałam, że to tylko ja tak późno kładę się spać, a tu jest nas więcej, a co do jedzenia to tak w dzień nie jest źle utrzymać dietę, nawet nie odczuwam tego, gorzej jest wieczorem, bo zawsze coś podjadałam, a szczególnie coś słodkiego. Och...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze zapomniałam zapytać, czy w garściowej picie np: herbaty, kawy czy soku pomidorowego między ustalonymi godzinami posiłków jest dopuszczalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×