Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 123321ww

dziecko z ex

Polecane posty

Gość 123321ww

I stało się, przespałem się ponad miesiąc temu z moją ex, a dziś mi oświadczyła, że jest w ciąży. Masakra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj o czym marzysz
trafiony zatopiony :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to teraz
musisz wziąć odpowiedzialność za to dziecko. Nie ma wyproś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta.dupaprawda twoje sumienie kosztowac bedzie 300zl,to malo nie? i swiety spokoj:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123321ww
Sissy nie kozakuj tak z ta prezerwatywa bo tak się składa,że guma była, czy to moje to nie mam pojęcia, laska zostawiła mnie jakieś 4 miesiące temu, a wtedy jakoś tak wyszło.... Na początku , po rozstaniu, zabiegałem o nią (byliśmy 6 lat), ale po jakimś czasie dałem sobie spokój z tym, a teraz nie chce już z nią być, ale to dziecko...jak moje, nie pozwolę usunąć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123321ww
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czołgistka Maszka
żona ma rację - musisz sie upewnic, czy to twoje, bo całkiem możliwe, ze kto inny jest ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czołgistka Maszka
No a jak to twoje dziecko, to wcale nie znaczy, że masz z nia być. Masz płacic alimenty i byc ojcem dla dziecka, ale nie musisz byc partnerem dla matki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Cóż chłopie, wydasz trochę grosza na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123321ww
Ktoś wie ile takie badania kosztują??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuuupppp
będzxiesz musiał poczekac z badaniami jak sie dziecko urodzi, ale na takie badanie matka musi wyrazic zgode, jesli nie to witaj w sądzie:D Ale sie wkopałes, jak znam zycie to nie twój dzieciak, ona chce cie w to wrobic, nie wydaje ci sie dziwne ze przez 6 lat jakos nie wpaliscie, a teraz spotkanie , guma i ciąża? śmierdzi mi to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czołgistka Maszka
wiesz , kiedy z nia spałeś; idż na wizyte z nią do ginekologa i dowiedz sie, kiedy ma termin porodu; moze już to chociaz trochę rozjasni sytuację, bo jak jest róznica miesiaca, to wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123321ww
Jak dziecko jest moje to ona musi być mniej więcej w 5 lub 6 tygodniu. Kurczę nie wiem za duzo na ten temat, chyba pojdę z nią do lekarza, jak mówicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czołgistka Maszka
tylko sie wcześniej doinformuj, jak to sie liczy, bo to jakos jest nie od momentu spania ze sobą, tylko od ostatniej miesiaczki czy jakoś tak, nie znam się za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123321ww
tak półżartem , rzeczywiście stara miłość nie rdzewieje...jak ktos zauważył.... a tak na powaznie to nieźle sie wkopałem, ale coż trzeba życ dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×