Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oficjalnie stara panna

oficjalnie stwierdzam że pierniczę to wszystko i zostaję starą pnną

Polecane posty

Gość oficjalnie stara panna

Stwierdzam ze w takich warunkach nie da się pracowac i zostaje stara panną! :p poznalam ostatnio dwóch 28latków, obaj dobrze wyksztalceni, z dobrą pracą itp. z tym że jeden boski, niesamowicie mnie pociągal, dobzre sie bawiliśmy razem, i ogólnei facet super pod każdym względem tyle że mieszkal z mamusią, byl na poziomie 15latka :o drugi fajny, super mieszkanie w super okolicy (bez mamusi), bardzo poważnie szuka sobie dziewczyny (żony), fajnie nam się gada, wogóle mnie nei pociąga, nie wyobrazam sobie iśc na imprezę z nim bo pewnie bym umarla z nudów itp. I tak sobie myślę, w takich warunkach nie można sobie znaleść faceta! Bo albo mam boski seks z boskim facetem tyle ze nie za bardzo doroslym ;) albo super ulożone życie z facetem ok, ale bez szalu. CZy naprawdę tzreba tak wybierać? Czy nie można mieć tego wszystkiego w jednym modelu? :p Jak tak to wszystko ma wyglądać to ja zostaje starą panną, nie podoba mi sie ani jedno ani drugie rozwiazanie, chcę wszsytko w jednym mieć! czy tak sie wogóle da?....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasna doopa, widzisz już zajęty jestem, a spełniam wszystkie warunki, i kurna za wcześnie się urodziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż... nie warto czekać na księcia na białym koniu, może warto poszukać człowieka z krwi i kości? Powodzenia życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to smutne że tych dwóch facetów przekreśliło Twoje życie uczuciowe. a z drugiej strony pewnie za miesiąc Ci sie odnieni.albo wiesz co? kup sobie ładnie mieszkanie wymaluj się łądnie kup ładne ubranka i czekaj na takiego który zechce Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficjalnie stara panna
Wymalowalam się aldnie, ubralam ladnie :) nad mieszkaniem pracuje ;) tylko coś mi chlopa brak :( ale moze faktycznie to ze mna coś jest nie tak, nie to akurat napewno, ale czy to mnie tak od razu przekreśla :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco ranbannnne
moge cie rżnąć dopóki nie znajdziesz jakiegos mena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficjalnie stara panna
Dzięki za propozycję ale na seks to ja akurat nikogo nie musze specjalnie szukać :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco ranbannnne
no tak kupisz sobie baterie do wibratora i dajesz sobie sama rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficjalnie stara panna
Lepszy dobry wibrator niż seks z byle kim :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oficjalnie stara panna
albo czochranie o kaloryfer i ciepło i tak chorpowato (tylko sporo potem wycierania niestety) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Można mieć 2 w jednym, ale z żadnym z powyższych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×