Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość janiemoge

Stwierdzenie nieważności

Polecane posty

Gość janiemoge

Mój chłopak jest w trakcie stwierdzenia nieważności małżeństwa, w między czasie my się związaliśmy, mamy dziecko. No i doszło do przesłuchiwania ich i świadków. Teraz super. On podobno nie traktowała go jak małżonka, wyzywała, jego rodzinę traktowała jak śmieci, jego też. Jest uzależniona od matki, robi wszystko to co ona jej każde, nigdy nie było ważne zdanie Jurka tylko zawsze jej mamy. Poza tym oszukała go bo przed ślubem niby zgadzała się na dziecko a po ślubie kategorycznie stwierdziłą, że nie chce dziecka tylko samochodu, wczasów, mieszkania i pieniędzy. Ostatecznie rozeszli się. Opinia psychologa: nie ma przesłanki do nieważności, on najwyraźniej szukał idealnej partnerki a taka przecież nie istnieje. Obraońca węzła stwierdził, że nie widzi aby to małżeństwo było nie takie jak być powinno. Jednego nie rozumiem, uzależnienie od matki, czyli brak odcietej pępowiny to nie jest niedojrzałość do małżeństwa? Przecież ona nie potrafi nic zrobić bez wydania opinii swojej matki. A wprowadzenie w błąd odnośnie posiadania dzieci nie ma znaczenia? Myślałam, że to też przesłanka. Nic nie rozumiem. Czekają na kopertę? o co chodzi bo przesłanki podobno są oczywiste, według naszego księdza z parafii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiemoge
może ktoś powiedzieć coś w tek kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaminusa
my z moim byłym mężem staramy sie teraz u stwierdzenie niewaznosci. Ale nas ksiądz z lekka uswiadomil i mieliśmy ustawionych ze tak powiem świadków, czyli wiedzieli co mieli zeznać. Jeszcze nie mamy wyroku, ale w twoim wypadku uważam ze może chodzic o kase. a generalnie ta była żona jakoś współpracowała? bo widzisz lepiej jak strony sie w miare dogadają, wtedy łatwiej to wszystko sie toczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiemoge
mamaminusa niestety nie dogadal się bo ona jest ogólnie za tym, żeby uprzykrzyć zycie i jak stwierdziła, zrobi wszystko, żeby tak było. Nie ma najmniejszych szans na to by się dogadać a o kasie też myślelismy ale się mój chłopak boi, że oni źle popatrzą bo nie wiemy jacy są Ci sędziowie. On miał prawdziwych świadków, którzy dobrze zeznawali ale niestey nic z tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamaminusa
no i tu problem ze miał prawdziwych świadków;) Szkoda ze nie mogą się dogadac, bo naprawde łatwiej by im było. my z mężem tzn byłym mamy poprostu wspólny cel i łatwiej wtedy go osiągnąć, ale nie od razu było tak różowo. Najpierw też troce mieszał, ale w koncu poznał kobitke ktora zaczela na nim ten rozwód wymagac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janiemoge
Napisał pismo odnośnie tego przeczytał (przesłuchania) bo takie miał prawo. Ale ja jestem prawie pewna, że nic z tego nie będzie. Skoro księża uważają, że oszustwo odnośnie posiadania dzieci to nie jest przesłanka i uzależnienie od matki jako niedojrzałość to też nie jest przesłanka to nie ma szans bo niby co ma wymyśleć. No niestety nie uda się na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adwokat kościelny Diecezji Włocławskiej udziela bezpłatnych porad, a w sprawach powyższej Diecezji udziela bezpłatnej pomocy. tel. 661 437 833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Ł.
witam Państwa. wszystkich zainteresowanych poradą oraz informacjami na temat procesu w przedmiocie stwierdzenia nieważności małżeństwa proszę o kontakt. mój adres e-mail to: mlatkowski@tlen.pl pozdrawiam. z poważaniem, apl. adw. oraz student V roku prawa kanonicznego Mateusz Łątkowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, osoby zainteresowane stwierdzeniem nieważności zawartego związku: a.bolesta@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale pazerne te adwokaty
nawet pomogą Pana Boga oszukać. Hahaha. Adwokaci diabła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bavanna
Poszukuje osob, ktore zostały niesprawiedliwie potraktowane przez sad metropolitalny w katowicach i przez pania pseudopsycholog z siemianowic, ktora niestety tam wydaje opinie. Jestem na finishu. Nie mozna dopuscic by osoby , ktore nie sa profesjonalistami orzekaly o tak waznych sprawach kierujac sie tym, ze np. 2-ga strona ma znajomego ksiedza lub ksiedza w rodzinie etc. Moj mail: jerozy@interia.pl Trzeba cos z tym zrobic ! Prosze o kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bavanno,
a czy w orzeczeniu było napisane, że sąd nie przychylił się do twojego wniosku z powodu księdza w rodzinie? Czy to tylko insynuacja z twojej strony, żeby oczerniać sędziów? Poza tym już się wypowiadałaś w innym temacie, po co piszesz w kilku? Szukasz poklasku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×