Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pan_Kracy

Najpiękniejsza para roku...

Polecane posty

niom różni niektórzy homo, niektórzy hetero czy to ich jaklos wartościuje?... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ja kocham te europejska poprawnosc polityczna... zasadniczo nie mam nic przeciwko czarnym, jako pojedynczym personom... ale jesli na polaka XX wieku wybiorą pana Olisadebe, to mnie kurwica strzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jest pieknego w parze 2 gejów? mezczyzni to PŁEĆ BRZYDKA i zawsze taka bedzie... mozna co najwyzej powiedzec, ze fajnie, iz tak sie potrafia soba cieszyc... ale piekne pary sa damsko meskie - bo urode kobiety uzupelnia charyzma mezczyzny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"sprobuj przekonac jedna osobe przeciwna oralowi do tego ze to jest ok i jak najbardziej normalne" np mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
pedalstwo w naszym kraju jest nieakceptowalne i zadne róze galii w tym nie pomoga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie, myślę, ze żaden trzeźwo myślący katolik, który rzeczywiście kieruje się zasadami, które wyznacza mu jego wiara (m. in. miłością) nie będzie sączył jadu , przeklinał, wyzywał i spluwał gdy zobaczy parę gejów. Po pierwsze dlatego, że kieruje sie przykazaniem milosci blizniego, po drugie ze zwyklej ludzkiej kultury. I w tym ma wyrazac sie owa osławiona tolerancja. Niestety dzisiaj coraz wiecej z nas rozumie tolerancje jako nieograniczony zachwyt nad tym nad tym czym zachwycac sie nie powinnismy. Przypomnijmy sobie pojęcie tolerancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem katolikiem i nigdy nie powiem "pedalstwo" itp. a to dlatego, że moja religia karze mi szanować drugiego człowieka. Toleruję w podstawowym tego słowa znaczeniu. ale promowac, pochwalac i zachwycac sie tym nie bede - bo to juz nie jest tolerancja, lecz promocja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kosmicznie
pan kracy twoja religia zabrania nawet myslec o pedalstwie,nie mowiac o ubieraniu w słowa takowego znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, moja religia nie zabrania myślenia o "pedalstwie". moja religia zabrania nienawiści. i dlatego nigdy nie powiem "pedalstwo", nie splunę za nim na ulicy, jak robią to niektórzy, nie wyśmieję. ale też nie będę promować i pochwalać, bo nie do życia w związku homoseksualnym został stworzony człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i oczywiście jestem bardzo tolerancyjna ale nie zapraszam ich do siebie kiedy moja córka peta się po domu bo nie chcę żeby myślała, że to normalne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to nie jest normalne: w sensie, ze nie jest to naturalne dla człowieka; nie po to został stworzony człowiek by tworzyć związek uczuciowy z osobnikiem tej samej płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×