Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość podobno kto pyta nie bladzi

czy mozna sie z tym zgodzic ?

Polecane posty

Gość podobno kto pyta nie bladzi

cytat " Chyba najbardziej bolesnym zdaniem, jakie możesz usłyszeć od drugiej połowy, to: Traktuję cię tylko jak przyjaciółkę. Przyjaźń to wspaniała rzecz, ale jeśli facet mówi coś takiego, wiadomo już, że miłości nigdy nie będzie. " z artykulu : http://www.kafeteria.pl/przykawie/obiekt.php?id_t=768 zgadzacie sie z tym ? czy z przyjazni nie moze narodzic sie cos wiecej ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troli
najgorsze, pomimo, iz myslalo, ze jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno kto pyta nie bladzi
he ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z przyjaźni moze narodzić się coś więcej. Gorzej, gdy jest to "coś więcej", a strony (lub jedna ze stron) proponują przyjaźń. Wtedy wiadomość, że miłość się skończyła, a i przyjaźni z tego nie będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troli
najlepsze jest zawsze tekst na odchoden... zostanmy przyjaciółmi... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jughj
znałam faceta 8 lat, traktowałam go jak siostre, co najzwyzej jak brata, a teraz planuje z nim slub:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
mozna sie zgodzic ze wszystkim ;-) tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jughj
ta emotka :D zamiast tej :O niechcacy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zostańmy przyjaciółmi" to taki wytarty tekst "na odchodne" - ale mówią go ci, którzy są tchórzami i nie mają odwagi powiedzieć wprost, że to definitywny koniec. uważam, że gdy kończy się miłość, nie jest możliwa po tym wszystkim zwykła, bezinteresowna przyjaźń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to najgorsze, przyjazn to chyba najpiekniejsza relacja miedzy ludzmi. Z eksami tez mozna sie przyjaznic (choc nie zawsze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno kto pyta nie bladzi
Pan_ Kracy : "uważam, że gdy kończy się miłość, nie jest możliwa po tym wszystkim zwykła, bezinteresowna przyjaźń. " ok, napisze o co mi chodzi ;) . Bylam z kims ponad rok . Pozniej cos sie popsulo . Rozstalismy sie . Kontakt utrzymywalismy sporadycznie .Raz na jakis czas spotkanie . Gdy emocje opadly - zaczelismy spotykac sie czesto , prawie codziennie itp. Wiem ,ze moge na niego liczyc , on na mnie rowniez . Tylko nie wiem tak do konca co to jest miedzy nami ... bo przeciez milosc sie skonczyla ... ?? (w kazdym badz razie z jego strony ,bo "lubi mnie bardzo"albo "kocha odrobinke" - stosuje to zamiennie ... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeepers
Nie pisz sobie scenariuszy,typu...a moze on jeszcze mnie kocha. Bo to psu na bude!!!! Gosc moze zaczyna jakis zawiazek z kobieta. To co jest miedzy wami to tylko przyzwyczajenie. On cie traktuje juz jak siostre i tyle:] Pozdro:]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×