Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Malenkaa

grypa jelitowa i wpływ na wynik testu ciążowego Pomocy!!

Polecane posty

Gość Malenkaa

Mam problem złapała mnie grypa jelitowa biore leki takie jak nifuroksazyd, smecta, loperamid i nospe forte to co przepisała mi lekarka.. a mam taki problem bo nie wiem czy jestem w ciąży z moich wyliczeń wynika ze juz powinnam mieć okres a go nie mam (jakies 2-3 dni temu) chce zrobić test i nie wiem czy ta grypa badz leki które przyjmuje wpłyna jakoś na ten test ciązowy... blagam pomożcie.. mam taka biała maź na majtkach i nie wiem czy to moze oznaczać ciąże nie zażywam tabletek bo przerwałam po 3 opakowaniach a gumka nie pękła za żadnym razem... jaki jest prawdopodobieństwo bycia w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletne bzdury
skoro test ciążowy reaguje na hormony w moczu to jakim cudem leki mogłyby na niego wpłynąć ? po drugie skoro gumka nie pękła to niby czemu masz być w ciąży ? nie wiem skąd sobie wkecacie schizy gdy tylko okres się spóżnia o kilka dni w długości regularnych cykli może być nawet 10 dni różnicy, wszystko powyżej tych 10 dni jest już nieregularnym okresem gdyby okres spóźniał sie więcej niż 10 dni mozesz domniemywać ciążę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletne bzdury
no i zawsze przy różnych chorobach przebiegających z temperaturą może się zdarzyc że okres się opóźni lub przyspieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kompletne bzdury
upławy które opisujesz mogą ale nie muszą być objawem grzybicy, zazwyczaj po owulacji, przed miesiaczką wydzielina robi się gęstsza i mniej przezroczysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×