Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alekkksy

dowiedzialem sie ze moja dziewczyna...

Polecane posty

Gość uwazam ze...
Pierdolicie farmazony jaka roznica czy Chu... bialy czarny czy zolty..hehehe:D:D:D Wszystko to jedno i to samo kielbasa rozni sie tylko kolorem:D:D Do autora-jezeli Ci tak przeszkadza to zostaw dziewczyne a nie doope zawracasz farmazonami!!!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słów brak! Rzuć ją i to bardzo szybko! A potem weź w rączki słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny. Wątpię, żebyś znał słowa hymnu, czy historię godłą RP. Nie wiem z jakiej racji czujesz się lepszy... Dziewczyna jest brudna, gorsza? Haha uwielbiam szowinistów nie mających pojęcia co to znaczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg wie co na sumieniu może mieć nawet siostra zakonna! Jesteście naiwni. Oby was ktoś w życiu tak pobieżnie potraktował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze autor sam sobie
odpisuje - poznac to po kiepskiej znajomosci poprawnej polszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolat, a jesli autor jest skinheadem i to dla niego jest wazne? no to niech sie do tego b przyzna a nie owija w bawełne:P bo jak narazie jego gadanie sie kupy nie trzyma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widac stracic
w twoich oczach to powod do chluby i dumy. 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej smutne jest to, że tak myśli spora część Polaków, którzy się do tego nie przyznają! Też jestem nietolerancyjna. Nie dla takiego sposobu myślenia... To już jest chore skreślać kogoś bo był z kimś, zna kogoś lub właśnie on jest czrany, żółty, gej, lesbijka, inwalida, albo ma irokeza. Prawiczku... być może twoim fetyszem jest 'brak doświadczenia' ale mnie nic do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strach sie bac
prawiczek - "dziewczyny z gornej polki " ?:D hehe ... szmaciane laleczki są na 3 półce, tylko wpierw poproś ekspedientkę, a jak" chcesz" te prawdziwe dorośnij dziecinko. Poza tym niezle z ciebie mitoman. i tak wszyscy wiedza ze nigdy nie bedziesz mial dziewczyny🖐️ cwicz prawice bo lewica juz uschnie niedlugo :P ( moze tez nogami probuj ?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Obrzydzenie bierze na myśl o moczeniu po jakichś muslimach, albo innych małpach :o asieńka123456789 => jak ten arab był taki wspaniały to czemu z nim nie zostałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szkoda słów... A Prawiczek zawsze prawiczkiem nie będzie. Rozparwiczy go jedna z tych z '3 tam półki'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok rozumiem miec pretensje kiedyokazuje sie ze laska miala 10 facetow ale nigdy nie zrozumiem ze czlowiek traktuje drugiego jako nizsza kategorie tylko dlatego ze jest innej narodowosci czy dlatego ze ma inny kolor skory:o bo chyba zaden z was ani ty prawiczku nie chcial bys byc jako smiec tylko dlatego ze jestes polakiem:o i nie pierdolcie glupot o czystosci i tych sprawach bo co ma piernik do wiatraka:o oburzajace tutaj jest ze autor jest takim prymitywem to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pain au chocolat popieram! i podpisuję się obiema rękami i nogami pod Twoja wypowiedzią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawiczek ale gowno mnie to obchodzi:o? dlaczego ja mam tolerowac to ze on jest kurwa skinheadem albo bog wie czym kiedy on nie potrafi tolerowac innych ludzi innych narodowosci? kim on do cholery jest bogiem? on nie szanuje innych wiec niby dlaczego ktos mialby szanowac jego i pattrrzec na jego upodobania ludzie.... COS ZA COS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kłóćie się dalej. |wiadome dla mnie kto wygra i kto ma racje. Prawiczku... to tak jakbyś myślał 'on jest pedofilem, w takim razie mu wolno'. A tak nie jest. Dobrze wiesz, że nie ma prawa ktoś kogoś oceniać po pozorach. To tak jakbym stwierdziła teraz, że skoro jesteś prawiczkiem to byc może jesteś niedojdą... Zaraz mnie zakrzyczysz. Ale może w ten sposób dotrze do Ciebie, że nie masz racji :P Dobranoc, trzymajcie kciuki, jutro mam egzamin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerykanin pewnie tez nie chcialby dziewczyny ktora spała z brudnym robolem polakiem🖐️ takie jest wlasnie wasze myslenie...bez podawania konkreetnych argumentow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pain au chocolat => czarni to i tak najwięksi rasiści na świecie, dla japońców biały będzie tylko gajinem, dla chinoli co najwyżej laowajem. Nienawiść i pogarda są jak najbardziej na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kot my nie mowimy o murzynach.....doczytaj dokladnie chociaz potwierdzam ze murzyni to straszni rasiscie ale czy trzeba znizac sie do ich poziomu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pain au chocolat => do ich poziomu to się zniżają wszyscy co słuchają hipihopu, noszą majtki z krokiem w kolanach, i naśladują gangstakulturę tych podludzi (jakby to coś wspólnego z kulturą miało :o ). Niechęć do tego tatałajstwa jest naturalnym odruchem :o A agresja wobec nich - li tylko obroną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×