Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powiedzcie muiiiii

CO JA MAM MYSLEC O TYM?BYL NA DZIWKACH ?

Polecane posty

Gość powiedzcie muiiiii

Powiedzcie mi ...co ja mam o tym myslec? Jestem z chlopakiem dwa lata.Oboje mamy po 20 lat.Moj brat ma 25,dziewczyny nie ma od 3 lat i ostatnio rozmawialismy o nim.Ja mowilam chlopakowi ,ze moj brat wrocil ze sladem szminki od ust na policzku i moj chlopak sie smial ,,Moze na dziwkach byl'',a ja na to ,ze nie ,bo on taki nie jest ,a moj chlopak na to (patrze na rozmowe): - Na bank kiedys byl,kazdy chlopak musi tam kiedys isc ,a przeciez on nie ma laski . -Ale ja go znam,nigdy by nie poszedl(ja) -Na bank kiedys byl (on) -A skad wiesz?Dlaczego tak mowisz?Moze jednak kiedys byles,co ?(ja) -Przestan dobrze?Po prostu w tym wieku jest,nie ma laski to normalne ,ze tam idzie,bo kazdy chlopak w jego przypadku tak robi!A ja ile mialem lat,jak z Toba nie bylem?18,wiec sie nie osmieszaj ,ok ;/? (on) I co ja mam myslec?Kumple mojego chlopaka sa w wieku mojego brata i wiem ,ze tam czasem chodza ( na dziwki).Moj chlopak mowi ,ze nigdy nie byl,ze jestem jego pierwsza w seksie.Cos mu nie wierze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powiedzcie muiiiii
uppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnie tak bolalo
i my mamy ci powiedzieć czy kłamie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paco rabannnne
nie wnikaj w szczegóły bo prawda moze byc bolesna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj był szczęśliwy dzień, Tatuś Asi kupił SAMOCHÓD!!! heheheJest to pomarańczowy maluch z przyczepą! Tatus Asi od razu zabrał nas na przejażdżkę. Pojechaliśmy pochwalić się małym cudeńkiem do naszego znajomka-Marcina. Zawołałyśmy go przez okno, żeby mógł podziwiać nowy zakup. Póżniej Marcin powiedział coś strasznego. Stwierdził, że wujek (bo tak mówię na tatusia Asi) będzie jeżdził tym samochodem na dziwki. gniewObraziłyśmy się na Marcina na wieki! W końcu tatus nie jest idiotą i na pewno nie będzie tam jeżdził. Chociaż, przyznam się bez bicia, że mój wujek Andrzej z Ostrołęki kiedyś był w domu uciech. Kiedy babcia się o tym dowiedziała, kazała mu klęczeć pół nocy na grochu, a potem pójść do Częstochowi i błagać o przebaczenie. tak więc widać że jedni jeżdza a inni nie. Mój tatuś nie jeździ, ale wujek z ostrołęki owszem. Z tych obliczen wynika, iż co drugi an jezdzi do domów uciech.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×