Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość djzuassttyy

Proszę o poradę - Prostownica !!!

Polecane posty

Gość djzuassttyy

Mam wielki dylemat jaką prostownicę wybrac Przestudiowałam już masę forów internetowych i dalej nie wiem co zrobić. Wiem, ze wazne jest abyu miala jak najwieksza moc(Wat) no i przydalaby sie jonizacja badz powloka turmalinowa. Chcialam na ten cel przeznaczyc jakies 150 zl dlatego zastanawiam sie nad tymi modelami: Bosch PHS 2560 Braun ES2 Braun ESS Braun E-Straightener Braun Professional ESS ale doszlam ostatnio do wniosku czy nie lepiej dolozyc te 80 zl i kupic prostownice GA.MA ktora ma i jonizacje i turmalnie i duza moc, a oprocz tego jest baaardzo polecana przez fryzjerow. ale czt rzeczywiscie jest duza roznica w prostowaniu? bardzo prosze o pomoc, wiem ze duzo jest watkow o prostownicach, ale ja przejrzalam juz wszystkie.. bede wdzieczna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joela
Mam Remingtona protect&shine S 1031.Poszukaj w googlach.Teraz kosztuje ok 140 zł.PłaciłAM 199.jEST SUPER I MA DUŻO DOBRYCH OPINII.właśnie zamówiłam drugą dla córki na gwiazdkę,chce taką samą .Polecam ma jonizację i dobre płytki,nie pali włosów nie szarpie,ma 3m kabel i regulację temp.Dołączona jest płyta DVd dot.układania włosów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djzuassttyy
a mozesz napisac jakie masz wlosy? bo zastanawialam sie tez nad nia ale ona ma ok 48 watt mocy wiec to raczej malo, wplywa to jakos na czas i jakosc prostowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djzuassttyy
kto jeszcze napisze?? a moze remington 1053?? juz sama nie wiem co zrobic -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a myslalas o...
prostownicy Babyliss? Ja mam taka (nie wiem jaki to model) od 5 lat, wtedy to byla taka jedna z najtanszych i do dzis jest rewelacyjna. Kupilam juz nastepna, i wyprobowywalam dobre, polecane prostownice kolezanek z innych firm ale zadna nie przebija tej mojej starej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tenisekk
Nie kupuj Brauna ! koleżanka kupiła i żałuje, bo słabo prostuje. Polecam firmy FAROUK CHI- na allegro, lub Babyliss, a jeśli masz długie włosy to Remington (szerokie płytki) będzie nawet ok. Pamiętaj też koniecznie o sprayu ochronnym np. CHI- na allegro. pozdr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość djzuassttyy
włosy mam ciut za ramiona z tendencją do puszenia się i kręcone (co prawda nie sprężyste loki, ale jednak kręcą się), więc taki Remington 1051 bylby dobry? bo ja ogolnie nie chce wydac wiecej jak 200 zl, a chce zeby miala albo jonizacje albo turmaliny, w sumie sama nie wiem co lepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×