Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

złoty ale to było do przewidzenia ..... wysłałes imperi 798 serc i 1345 kwiatków...:P wiec przekroczyłes limit dobrego smaku ...i stad pewnie taka a nie inna sytuacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto!!..przejrzałaś mnie Na Wylot!! http://mezerunia.wrzuta.pl/audio/8EyacQ8tkm/..:P:P A gdzie wychodzę..zazwyczaj mam coś do załatwienia..;) Dziś oprócz tego co zwykle..tak jak wspominałem zapewniałem rozrywkę Kochanym Urwisom:P:P :D:D A teraz Kochany Wujek odpoczywa przy ulubionym piwie:P A Tobie jak dzień mija??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak brakuję mi tutaj Kobiety!!.. w czerwonym berecie:) Wódkę też jest pod ręką..ale nie mam ochoty..o tej porze:P Zimno też mi jest..:( Głodny? ..nie..już sie najadłem..Ty też jedz jak głodna jesteś! Figura Ci sie nie zepsuje od jednego pączka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie żartuj:( Jak to śniadania nie jadłaś? W domu tez nic?? Tak nie można!! Ja taka chudzinka a zjadłem już śniadanie..drugie śniadanie i znów głodny jestem...:( Od jutra kanapki do pracy Sobie rób!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akurat:-p.. Rano nie jadam.Nie czuję głodu,a wręcz obrzydzenie..Za to wypijam kawę..Ona mnie budzi.. W drodze do pracy zwykle wstępuję do sklepu po coś-jakiś jogurt czy bułę,czy innego coś..na ząb;-).. Ale dzisiaj..zapomniałam?.. Nie,nie chciało mi się stać w kolejce:-D.. A kanapek Sobie w życiu nie będę robiła do pracy.. Nie smakują ..takie.. Ale podsunąłeś Mi pomysł... ...zamówię Sobie pizzę na współę z kumplami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×