Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Przepraszam tak mi sie wyrwało:o Mówiłaś kiedyś,że byłaś ruda..kiedys..pokaż mi się z tych lat..przy okazji..ja nie potrafię sobie tego wyobrazić🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę..;-).. Tak.Miałam rude włosy..a raczej marchewkowe:classic_cool:..zresztą..kolor jeden z tysiąca innych..Człowiek Młody był to eksperymentował.. wiesz..punk not death:-D.. Jeśli znajdę-a mam gdzieś na płytach ..Pokażę. Pewnie:). Kiedyś również wspominałam o filmiku...pamiętasz? Niestety on jest zbyt długi,by go @ wysłać..a na YT nie,nie namawiaj..;-).. Wyślę w paczce..o..właśnie tak :)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smycz znam:P Kiedys jak byłem mały to denerwowała mnie Kora..ale wtedy się nie znałem i słuchałem..M.Jacksona`a Pózniej mi się Jej piosenki spodobały..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Odkrywamy na nowo..niby znane..a wcale nie..Zgodzisz się z tym?\" Zgadzam sie..wtedy podobały mi się Jego nowsze hity z Bad i Dangerous..teraz za klasykę uważam i słusznie Off The Wall no i wiadomo Thriller..jak juz o Jacksonie mówimy.. ..ale nie tylko z Jacksonem tak było..teraz słucham takiej muzyki którą kiedys wyśmiewałem..:o Dobrze:) Mozemy się połozyć już🌼 Dobranoc😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×