Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Wychodzi z Ciebie zwierzęca natura Ja wiem najlepiej;-).. A czy będziesz się starał-zauważę. A po dwa-mam Swoich szpiegów..:-p. Złoty Ty to nie jesteś taki Głupi Jednak jak Gadają..;-). Ale widzę,że do Ja wiem najlepiej to jak grochem o ścianę..:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto a jak ma wyglądać Nasze małżeństwo?;) Zazdrosny będę zawsze o Ciebie:P..ale pomyśl jak ładnie potem będę Cię przepraszał:P..na kolanach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No..Na czterech.:classic_cool:. Pójdziesz na dziki niewinny seks..i wrócisz..z podkulonym ogonem. Ekstra perspektywa.Biorę Cię za męża..;-). Uklękniesz..i..zaskamlesz...Kocham To. A Ja będę lała.. Ty będziesz prosił o więcej. :classic_cool:. No..Podoba Mi się. Idź na dziewczynki. Ja idę do w/anny. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię nie będę zdradzać😭...mówiłem juz,ze tylko Ty się liczysz:) Ale boję się o Ciebie:P ;) Ja też idę do w/anny zaraz ale najpierw muszę zjeść kolację:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugie Ja? Jak możesz?:P \"Grochem o ścianę?Znaczy to.. To,że nie dociera do Ciebie Jak Cię Kocham..\" Wzruszyło mnie to😭 😍 ps.skąd wiesz,ze u Anny:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O czym wy mówicie?naprawde coś jej ślesz??..teraz to juz sie pogubiłem😭..raz wiem,ze to żart raz myśle,ze na poważnie..robicie ze mnie idiote za plecami😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądam film na 2.-Wodny Świat z Costnerem z 1995 roku ;-).. Prasuję ubrania na jutro.Idę na czarno Jutro.Taki Mam plan.;-). Odpisuję na zaległe maile. Kręcę się tu ,tam.. Nie mogę Się ogarnąć-tak Mi się chce do Ciebie. Przeleć Mnie.Co?;-).. ps..o Której Jutro wstajesz? O której wychodzisz z domostwa? Zapytuję,ponieważ Jutro chcę Cię usłyszeć. ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie potrzebowałem kamery internetowej więc nie mam o tym pojecia..kilka dni temu dopiero zauważyłem w sklepie,ze sprzedają to za parę groszy:classic_cool: Chętnie usłyszę Twój głos:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×