Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

no złoty ten miód był całkiem ok :D co zes wkleił :P ale złoty ja nie chce od ciebie fotek ...tylko od czerwonej :D wiec ty mozesz chciec albo nie.... to jest bez znaczenia... ale wiem ,wiem ..wypelniasz tylko swoja role straznika :P wiec cie rozumie w pelni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joł Men. Znów zaspałam do pracy.Los Mi nie sprzyja:-D.:-o.. I rozładowała Mi się mp4..w drodze do Niej. Dzień zaczął się Wspaniale;-).. Żyć Nie Umierać.:-p Złoty warczysz czy miaUczysz do Mnie?;-).. brat_niedzwiedz Cierpliwym bądź.. Ja wiem najlepiej widzę,żeś wczoraj czmychnął pod poduchy zaraz po Mnie. Cudnie;-). Coś na obudzenie.. Nawet nie wiem co.. Czekam na Wasze propozycje..:). :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Cześć Śliczności Moja. Zobacz co piszą..;-). Mój Intymny Horoskop:-D. Twój perfekcjonizm we wszystkim co robisz,dotyczy także seksu. Seks,którego potrzebujesz...nie sprawia Ci kłopotu...:classic_cool:. Nie sądź jednak,że wszyscy lecą do Ciebie niczym Ćmy do światła...:-D.. ps..od dzisiaj zacznę czytać horoskopy:classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest \"Triskel - potrójny wir Triskel to prastary indoeurpejski symbol „ tańczącej energii ”. A to mój horoskop z WP.Pl:D Wszystko wskazuje na to, że twoje uczucie nie przynosi Ci samych dobrych chwil. Pozwól sobie dziś na chwile refleksji i przyjrzyj się Waszym relacjom. Otwarcie powiedz o swoim niezadowoleniu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję:) :classic_cool: Kobieto:)..Ja to się nie znam na jakiś Triskelach:(..albo na Księgach chińskich Tak jak Ty masz w nicku na Wrzucie:)..interesujesz się tym?..chyba,że taote to tylko przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz wiem... ale twoja stopka jest niewidoczna na 1 rzut oka :P nie wiedziałem bo nie wchodziłęm w ciebie :P:P:P znaczy w twoj nick ...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty Baran/ie.. Dla Cię. Nie brakuje Ci adoracji, ale Ty lubisz sytuacje niezwyczczajne-prawda?. Możesz liczyć na romantyczny wieczór z dobrym ..winem.. Reszta potoczy się według Twoich życzeń i marzeń. Ta znajomość ma szansę przerodzić się w prawdziwą miłość.:-p. Ja wiem najlepiej Ja też myślę lubieżnie..O Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty no, no:classic_cool: wieczorem pędz do Sami moze ta znajomość przerodzi się w miłość:P...albo do Imperii:P Oj Kobietooo Ja o Tobie też:)..znikam na 20 min:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Czytaj. Nie narzekasz na brak zainteresowania i adoracji. Powoli zaczyna Cię to już męczyć,bo .. wybierasz jak w przysłowiowych ulęgałkach. Być może,że właśnie teraz na jednej z karnawałowych zabaw znajdziesz partnerkę na ...współ/życie..:-o... I Bądź Tu Człowieku Spokojny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto dziękuję :) ale nie skomentuje tego... :P :P ;) :) :) Ja wiem najlepiej Imperia to mnie rzuciła... Sami uwielbiam ale.... nie mogę tz. mogę .... dużo pisania .... :o :( właśnie wieczorową porą... pójdę... pobiegnę... udam się tam się tam.... :P :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×