Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Kobieto dziękuje za piosenkę :P ale nie znam pierwszy raz słyszę ??? :P :) Może Ci chodzi o taki teleturniej "jak to melodia?" to tak, znam :) czasem oglądnę i nawet zaśpiewam bo lubię ..:P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złoty horoskopy sa wyimaginowanymi tresciami na uzytek własnego postrzegania sytuacji... tzn... piszac ogólniki interpretujesz je pod swoim katem :O nie wierze w takie brednie horoskopowe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Wierzę..Tobie.Tylko Tobie tutaj wierzę. We wszystko co piszesz.Wierzę... I dlatego później takie ..brzydkie są sytuacje.😭. Złoty Do Mnie dostęp Ma tyko Ja wiem najlepiej.:-p. No i.. ..Ja Sama..;-). A mówiąc o melodii..jakiej to..Podoba Mi się prowadzący.;-). :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto daj spokój z tymi brzydkimi sytuacjami:) Dziś taki piękny dzień. Niebo za Moim oknem jest idealnie niebieskie,bez najmniejszej chmurki:)..a u Ciebie?;) Chętnie zabrałbym Cię na spacer po parku:) A po parku..do Mnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brat_niedzwiedz Czytaj Waść..:-p. Zachowujesz się wyzywająco, a potem się dziwisz,że ktoś czyni Ci niedwuznaczne propozycje. Ponieważ flirtujesz na lewo i na prawo, nie miej w tej sytuacji pretensji do..partnera,że zaczyna robić tak samo. Ustatkuj się,bo dojdzie do rozwodu:-D. :-p. ps..przyszedł Ktoś tu..:-o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto:) Ja zaraz znikam tzn.za parę minut i prawdopodobnie nie będzie mnie tu o 13:30 ale nie krępuj się tym i śmiało dzwoń ;)..będę czekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Ja wiem najlepiej Wiem.Wiem.:). A pogoda?Ni to Śnieg ni deszcz. Zimo-jesień w Moim Magicznym Mieście..:classic_cool:.. Trochę śniegu,trochę trawy.Łyse drzewa.Brak słońca.Mróz lekki. Bywały ładniejsze dni. Idę do Ciebie. Ale oszczędźMy Sobie Parku co? ChodźMy od razu pod kołdrę? Tak Mi się Marzy..Ech.😭.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieto nie nie krępuję się i nie twierdze,ze Ty się krępujesz:D Miałem na myśli to,że Mnie tutaj nie będzie.. na kafe..i nie chcialem,żeby Cię to zmyliło..Ja jak mówiłem będę czekać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co,prawdeŚ wyczytał? Czerwona własnie po raz kolejny utwierdziłem sie w przekonaniu ze horoskopy to .... jedna wielka złuda i sciema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×