Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Jest Niesamowity.yyy..Tzn.Ty Jesteś Niesamowity:-p.. Idź ochłonąć w/Annie..I wracaj prędko..Ja poszukam czegoś dla Oka. ;-).. ps..brat_niedzwiedz Mnie zaraził..Kicham i bolą Mnie mięśnie..pośladków..tak jak Jego....:-o... :-p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czerwona juz o tym dzisiaj pisało Cafe Headline News ze ciagne z nosa :P i ze kaffe chore :) całkiem mozliwe ze cie zaraziłem :O:O:O wiec teraz bede musiał to jakos naprawic :p tylko jak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę,że gorączka chyba odbija się na postach Niedzwiedzia bo zaczyna fantazjować:D:P:P i śnić o nierealnych fantazjach:P Więc już chyba \"Pora na Dobranoc\":P http://pl.youtube.com/watch?v=fPYB8uuyuMQ Kobieto widzę,ze dzielnie się bronisz i nie reagujesz na Jego zaczepki:)..no,chyba,ze juz na @ umawiacie się na wspólne pocenie:o??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem 🖐️ szacun za uszatka :) majacze ,bo mam 37.5 goraczki wiec to normalne przy stanach chorobowych ,ale to ze chce pomoc czerwonej w odzyskaniu zdrowia powinno cie raczej ucieszyc niz martwic :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nieobecni nie maja prawa bytu :p no i głosu :P Wiec proponuje siedziec tutaj 24/h i pilnowac ,pilnowac i jeszcze raz pilnowac :p ja wiem....a gdzie zaufanie do kobiety w czerwonym ? :D ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×