Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Ja też tylko w cieniutkiej wiosennej kurteczce śmigałem;) Tylko majtki noś pod kiecką:P No chyba,ze ..wiosną wtdey mozesz być bez ... nie będziesz musiała zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli uważasz,że jednak Mam zmysł,ucho do dobrego ..Rapu?:-D.. Och..Jesteś Wspaniały..🌼..:-p..:-p.. To drugie?Może być..Ogólnie muza prima sort:-D..Ale Te 'głosy'..?.. Po co..:-o.. Ja wiem najlepiej?..Może później posłuchaMy Czarnej?..:-D..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To obowiązkowo WysłuchaMy kiedyś ;)---->ta mina miała być..pomyłka;) Wracaj zaraz;) Nie Upijaj się za bardzo ..jeżeli już się zgodzisz:(..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolana też;)..:classic_cool:.. Wiesz,ze nawet gdzieś dopatrzyłem się Twoich paluszków u stóp z pomalowanymi na czerwono pazurkami:P ;) Od nich zacznę lizać Twoje ciało;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny..:-o.. Celowo innych nie pokazałam z paznokciami u stóp..Bo tam lakier był lekko zdarty:-o....i się wstydziłam..:-o.. Ale skoro zobaczyłeś..Pokażę resztę z owej sesji..;-).. Tosty robię..Poczekaj chwilkę...?:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nosek;)..ale Ja nie mówie o ostatniej sesji:P.. Tylko takim zdjęciu co Mi kiedyś już wysłałaś:P..tam Masz krwisto czerwony lakier:classic_cool:.. Na ostatnie sesji nie dopatrzylem sie pazurków;) Ale jak Masz to czekam na reszte;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zawsze dokładnie powiększam ;):D Każdy osobno będę lizal;) Wszystko Ci wyliżę;)...ostanio największa chęć mam na Twoje uszy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×