Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Daj Polizać..Daj Polizać..Daj Polizać..Stopy ;).. Dziękuję ;) Do.. ..i wyobraż sobie ostatnie słowo z listu Twojego.. w tym miejscu ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Cię Widzieć Nosku..🌼.. Zapętliłeś?..:-p.. Coś dograłam..i..kurde..pół centymetra za nisko😭.. Jak zobaczysz..to Skoczysz z okna..z rozpaczy..😭... Ale..to za chwilę..Najpierw ..opowiadaj:classic_cool:.. Wypoczęty?..:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypoczęty;)..zrelaksowany ..podniecony..:classic_cool:..Cały Twój .. Wyskoczę z okna z rozpaczy, ze Ciebie tutaj nie Ma😭.. ps.na parterze mieszkam :classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajęty Tobą;) Tamto było bardzo krótkie ..ale i tak świetne i Mam to czego chciałem..ale liczę na więcej..aż dwie minuty:classic_cool:..doskonale..szkoda, ze nie więcej:p...ale zawsze coś:classic_cool:..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co niby Masz co chciałeś?Nie wiem.:).. A tego 2 minuty co mówiłam....czytasz dokładnie?..,że zbyt nisko..Słabo widać..Nadal chcesz?.. W każdym bądź..:-p..razie wyślę najpierw to o którym Mówiłam wcześniej..:-p.. Wsłuchaj się co mówię..w drugiej części ..;-).. Ale jak zawsze..za chwilę..;-)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×