Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość donnaaaa

pamietacie ten hit?

Polecane posty

Gość dona z bewrly hilis
a to dla takiego jednego bywalca z tego topika :) O niedźwiadkach, pluszowych misiach i misiach widzimisiach W dawnych czasach A nie dzisiaj Ludzie wymyślili Misia. Pierwowzorem był niedźwiedź Zamieszkały w lesie. Dziś miś mieszka w domu, Dzieciom radość niesie. Nasze misie Podobnie jak niedźwiadki, Są duże i małe Kochają je dziatki Są misie brunatne Ubrane w brązowe futerka A obok zza kanapy Misiak grizzly zerka Jest łaciaty panda I polarny misiak biały Miękki i cieplutki Bielusieńki cały Wszystkie mają czarne noski śmieszne małe uszy I słodki uśmieszek, Który serca kruszy Michole, misie i misiaczki Bardzo lubią dzieci A gdy jest im smutno Misiek bajki kleci Szepce słodko do uszka, Do policzka się tuli, I do snu zaśpiewa Kuli, tuli, luli... Ale oprócz tego, że dzieci Zawsze mają misie Mają także czasami Własne widzimisię I te misie widzimisię, Krzywe buzie i psoty, To dla rodziny w domu Same są kłopoty A jest ich tak dużo, Że czasem słów brak A każdy jest inny Ma jakiś swój znak Buzia ziewa, Nosek krzywy, Mama! Nudzi mi-się Jestem pierwszym widzimisiem... Płyną słone łzy po buzi, Choć powodu brak, Płakać bardzo chce mi-się Jestem drugim widzimisiem... Płynie struga po nogach Majtki mokre już. Wcale sikać nie chce mi-się Jestem trzecim widzimisiem... Tupie nogą Rzuca lalki Wcale bawić nie chce mi-się Jestem czwartym widzimisiem... Kapią znowu łzy ogromne, Oczki się już kleją, Nie! Spać wcale nie chce mi-się Jestem piątym widzimisiem... Wstrętne mleko Niedobre śniadanie I jeść też nie chce mi-się Jestem szóstym widzimisiem... A ta książka... Takie brzydkie ma litery Wcale uczyć nie chce mi-się Jestem siódmym widzimisiem... Nie lubię Kasi A Ala jest wstrętna Mama... strasznie przykrzy mi-się Jestem ósmym widzimisiem... I podobnych widzimisiów Dużo jest jeszcze Jak je wyliczam Aż przechodzą dreszcze... Przyszła teraz kolej By przedstawić bliżej Inne dzieci misie Milsze widzimisie Wesołe w oczach iskierki Buzia się śmieje Mama buziaczka chce mi-się Jestem pierwszym miłym misiem. Pędzi prosto do ogrodu Po trawę dla królika śmiać i bawić chce mi-się Jestem uśmiechniętym misiem. Też chcę śpiewać piosenkę I zatańczyć z Tobą Uczyć dzisiaj chce mi-się Będę mądrym misiem Pomogę posprzątać I sąsiadce drzwi otworzę Grzecznym być chce mi-się Bo jestem uprzejmym misiem. Uszyję lalce sukienkę I podleję kwiatki Popracować dziś chce mi-się Jestem pracowitym misiem Będę zawsze dobry Bo wszystkich to cieszy Kochać wszystkich chce mi-się Bo kochanym jestem misiem To już koniec mojej bajki O zabawkach misiach Złych i dobrych humorach Różnych widzimisiach. Ale przecież wszystkie bajki Jakiś morał mają Ta ma taki, ze jest fajnie Gdy wszyscy nas kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo.... Ja wiem najlepiej Jesteś Gdzieś W Pobliżu?;-).. Chodź Tu!..Chcę Gorącego Romansu.. Namiętnych uniesień..:classic_cool:.. Chodź,chodź..Czekam!. :-p. brat_niedzwiedz.. Skopiowałeś wierszyk?.:-p.. Jak się Masz?Jak Życie Płynie?..Jak pływanie Twoje?:).. Ostatnio widzę Cię jak za mgłą.. Gwoli przypomnienia.. http://www.youtube.com/watch?v=n6X-95QmkTc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Czerwona :D 🖐️ jestem i mam sie dobrze :) Wczoraj byłem jutro ide i tak w kólko :D ale ale ... wy cos ostatnio przycichliscie :O ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:)..niewyspany💤.. Cześć Wam Kobieto🌻..Chudzinko Moja odżywiaj się dobrze:).. Romans? czemu nie;) Oscar Wilde zawsze mądrze mówił:)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Nareszcie wynurzyłeś się z...Jamy:-p.. Cześć..;-).. 3 Miesiące-kawał Czasu..A Ty Mnie jeszcze nie pocalowałeś..:-p brat_niedzwiedz Zawalona robotą jestem..:-o.. W wolnej chwili przylecę na dłużej..:)..Za godzinę/dwie?..:classic_cool:.. A Ci kolesie..New Kids On The Block..porywają ..serca..no i zrywają majtki..:-p:-p.:-p..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ja wiem" moze jest nie smiały :P i dlatego tak zwleka z tym pocałunkiem .... chociaz po 3 miechach to pasowało by cos wiecej niz tylko cmok cmok :p Czerwona ja tez mam troche roboty dzisiaj :O moze jakis tort dzisiaj z tej okazji 3 miesiecy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wiem ..nie publicznie Tylko wsiasc w samochod,pociag,autobus i jechac do czerwonej Stanac przed jej drzwiami ...i to zrobic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiem ze Czerwona ma przerypane .... i pewnie jak przyjdzie co do czego to nic z tego nie wyjdzie bo "ja wiem " powie ze sie wstydzi :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem najlepiej Co robiłeś ?:-p.Mów!:-D.. ps1..w myślach 'to' ..robię..od 6 rano..:D.. ps2..o której wybywasz ? brat_niedzwiedzz Chętnie Torcik..A Ja w Nim:D.. Do tego Literatka Bimbru:D. I Świat jest piękny:D. Deszcz Tutaj Pada..Głowa Mi Pęka..😭..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz przerypane Kobieto z takim nieśmiałych chłopcem:(:P..:D.. Wychodzę za 2o min:).. Co robiłem? myłem się a teraz śniadanie zjadam:P..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×