Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Jak fajnie ze ejstes my wlasnie wrocilismy od znajomych posiedzielismy troszke ale jutro na 8 i trzebabylo wracac a widze ze reszta lasek zasnela:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim. Wlasnie wstalam i bede jadla sniadanko pozniej kawka i na 8 do pracy ale fajnie ze tylko dzisiaj i znowu wolne 4 dni.Sloneczko swieci to fajnie. A ja do pracy buu. Zycze wszytskim milego dnia.Buziaczki.Bede wieczorem.papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata611
Dzień dobry Baby;-) BUUUUUUUU BUUUUUUU ale paskudna dziś pogoda ciemno jak niewiem i zaraz bedzie padać fe fe fe pogoda do spania HI HI A MI SIE JAK NARAZIE NIC NIE DZIEJE NIE WYMIOTUJE I SERCE NIE BOLI ALE NIEWIEM CO BEDZIE JAK ŚNIADANIE ZJEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babony wstrętne FOLIK REA ANIA KLAUDIA NIKAMO NIKULAM EWIKA SPACEREK FERMINA i cała reszta gdzie Wy jesteście?????????????????? WRACAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO JA UCIEKAM BEDE PÓŹNIEJ MOŻE KTÓRAŚ Z NORY WYJDZIE. WIEM WIEM OBOWIĄZKI PRCA ITD ZNAM TO NIE ZAWSZE SIE DA WEJŚC NA KOMP.:-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem Beatko ;) Kupiłam sobie extra kieckę po prostu boska!Wiązana na szyję kolor ecru ,lekko marszczona z boku,przed kolano,obcisła taka satynka grubsza typ ołówka zwęża się w kolanach a rozmiar idealny ale chyba niedługo jeszcze pochodzę w rozm.36....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia____ hmmm 36 :) ja w ubiegłym roku nosiłam 38-40 a teraz 40 a niektóre 42, bo te polskie numeracje to jak im się uszyje hihi tak sobie tłumaczę, ja tez chcę być taka jak w ubiegłym roku buuuuu a sukienka faktycznie musi być śliczna :) Ty ! Ty! tylko pani młodej nie pobij wyglądem ;) a w ogóle jak się czujesz? mnie jest strasznie zimno i nie mogę się ogrzać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia__________ jak u Was pogoda? u nas wieje i jest niezbyt przyjemnie, rano słoneczko troszkę poświeciło i poszło sobie... może do Ciebie? :) spać mi się chce aż w głowie się mi kręci od tej pogody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Pati!no niestety u mnie szaro i ponuro beznadziejnie :P Ogólnie czuję się świetnie tak samo jak w pierwszej ciąży.Tylko strasznie bolą mnie piersi nie magę się dotknąć i mam jakby ciut większe takie ciężkie... Brzuszek czasem zaboli jak na @. Pamiętacie babole jak pisałam że w tym cyklu wycisnę z eMa ostatnie soki?i wycisnęłam chi chi! Pati a Ty może zafasolkowałaś że taka senna jesteś?a często chodzisz siusiu?bo ja co trochę mam pełny pęcherz a robię mało jak piesek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaudia____ no chodzę co godzinkę, mój eM to zauważył ale ja myślę, że może się przeziębiłam, staram sie nie nakręcać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien Dobry Babolki. Alez u nas piekna pogoda.Wczoraj bylo goraco.Bylismy zwiedzac zamek i ogrody.Potem pojechalismy na plaze i nazbieralismy muszelek hihi Zaraz ide jesc sniadanko,a potem musze skoczyc po warzywka na zupke. Ja nie wymiotuje,2-3 dni mnie mdlilo i wsio. Cycochy sa jak dwa kamienie,jakies takie ciezkie i twarde i same sutki sa bardzo wrazliwe,ale ogolnie cycochy za mocno nie bola,troszke po bokach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLaudia____ tak sobota , góra niedziela... ale brzuch mnie boli i mnie nudzi jak na @ nic innego, może prócz tego, że mi się kręci w głowie ale taka pogoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz ze jeśli jesteś w ciąży to byś miała inne objawy jak na @?ja miałam wszystko identycznie nie pamiętasz jak czekałam na @ i byłam pewna że dostanę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam straszne zakwasy na udach,bo wchodzilismy wczoraj na sama gore zamku.Przejscia oczywiscie byly krete i waskie.Az sie spocilam jak wchodzilismy na wieze.Jak schodzilismy to sie tak balam,ze chyba mialam strasznie spiete miesnie na udach,bo jak w koncu doszlam na dol to az mnie bolaly hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokladnie Pati.Ja dzien przed zrobieniem testa beczalam ze @ idzie,,bo mnie tak brzuch bolal,ze bylam pewna na 200%,ze dostane..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos mi sie z suwaczkiem porobilo..buu pokazuje,ze 6 tydz i 4 dzien ciazy i jak chce zrobic nowy to i tak pokazuje tak samo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA____ nie myślę, żebym była w ciąży... to u mnie normalne , że przed @ mnie mdli, jedyne co jest inne to szyjka wysoko - cala wilgotna... jak przy dniach płodnych i tempa 36.9 i to kręcenie w głowie. Piersi oki nic nie czuję, no może jak się dotknę mocniej to bolą. Ja myślę dziewczyny, ze to ta pogoda... wiecie co nawet mi się nie chce myśleć czy przyjdzie czy nie, nic mi się nie chce i od poniedziałku robię tylko to co konieczne. O leje znowu a ja usypiam nad monitorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×