Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Czesc Babochony! Oj duze te dzieciaczki juz! Moj Sebus jutro konczy 3 latka.Urwis z niego niesamowity,charakterek czysty tatus. Ale kochany jest.Wojtus ma juz 10 miesiecy i wlasnie szanowny pan zaczyna wstawac. Wazy prawie 10 kg i ma ok 82 cm. Jeszcze troche i wyrowna sie z Sebkiem hehe bo ten nawet metra nie ma hihi A przeslodki jest.Taka moja przylepka.Sebastian az tak sie do mnie nie kleil.Kolezanka sie smieje,ze mamy zle odcieta pepowine hehe Oprocz tego jakos leci.dom-praca,praca-dom.czasem na jakas silownie wyskocze. trzymta sie babuszki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :) Puk, puk....Zagląda tu ktoś jeszcze czasem?? Co u Was, jak Wasze dzieciaczki? Folik, M_M, Nikamo.....Co u Was? U mnie dalej cisza, ale tak szczerze mówiąc nie staram się zbytnio. Co ma być to będzie...Poza tym w pracy zaszły pewne zmiany, trochę mi się awansowało i teraz robotą zaprzątam sobie głowę.... Odezwijcie się czasem... Pozdrowionka 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dorotko, ja czasami zaglądam, ale tu ostatnio zero życia ;)Co do starań, to najczęściej tak bywa,że jak się nie staramy, to akurat wychodzi:)Czego Ci nadal życzę! U nas też z tego właśnie powodu na tapecie jest antykoncepcja, bo oboje nie chcemy więcej dzieci. Myślimy nawet nad trwałym rozwiązaniem tego problemu, bo ja hormonów nie mogę brac a inne metody są zawodne. Z nowości, to zaczęłam pracę 2 miesiące temu, na umowę o pracę, 3/4 etatu i niedaleko domu, więc jestem szczęśliwa ;) W dodatku związaną z moim zawodem, co mnie bardzo cieszy. Przemek chodzi do przedszkola, a Sebastianem opiekują się moi rodzice. Nie jestem w pracy długo, więc dajemy radę, ale czasami wieczorami padam na twarz ze zmęczenia. Wiadomo-w domu swoje też trzeba robic. Ale praca daje mi przynajmniej odskocznię od domowych obowiązków i jakąś satysfakcję, własne pieniądze, dlatego jestem bardzo zadowolona i nie narzekam :) Sebastian skończył w zeszłym tygodniu roczek. Robimy imprezę w sobotę. Niesamowite, jak ten czas leci... Foliku, u Ciebie też niedługo roczek, co słychac, jak Ala i Hubercik? Dziewczyny, napiszcie po parę słów. Pozdrawiam:* Napiszcie, co u Was, też jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej :-D Witajcie Kobietki, zaglądacie tu jeszcze czasem...?? M_M - co tam u Ciebie, jak sobie radzisz? Z pracą, dzieciaczkami? Mam nadzieję, że jakoś funkcjonujesz. Co u chłopców? Folik - a Ty gdzie przepadłaś, jak Twoje potomstwo, dajesz radę? U mnie po staremu raczej, jak na razie dzieci brak i się chyba nie zapowiada. Jakiś czas temu dałam sobie spokój ze wszystkim co ma związek ze starankami, @ też mam ostatnio w cały świat, lekarza konkretnego brak :( W maju pozmieniało się trochę w pracy, awansowało nam się z koleżanką, więcej roboty na głowie, trochę więcej zmartwień, rozhisteryzowana pani kierownik, która czasem doprowadza do szewskiej pasji 😭 i tak się kręci. Chociaż nie ukrywam, ze gdzieś tam w głębi serca znowu pojawia się tęsknota za dzieciaczkiem, chęć ponownego spróbowana, działania. W sierpniu mam urlop i może pomyślę tak już konkretniej.... :-O Pozdrowionka :-D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dootka,i jak udalo sie zaciązłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co mi wiadomo nie udało się Dorotce, jeszcze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda.ale lolce udalo sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak.lolka ma synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podobno ma synka, bo przecież nie raczyła się pochwalić ani cokolwiek napisać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak lolka urodzila. natomiast dorotka nadal nic?ale chyba z pracy ja zwolnili. za to nikulam jest powaznie chora:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorotka78
Hello Oooo można się dowiedzieć nawet czegoś ciekawego na swój temat . No no A tak poza tym, dziewczynki zaglądacie tu jeszcze czasem przez przypadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jejku jejku gdzie ja trafiłam po latach:)tu nikulam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, w jakich klinikach się staracie? Czy macie sprawdzonych ginekologów? Szukam miejsca gdzie możemy się zahaczyć bo u nas sprawy skomplikowane dosyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×