Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

KLaudia____ doczytałam teraz dobrze... tak myślę, że czułabym się inaczej a ja ... jak wiesz miałam już wszystkie objawy ciąży w swojej karierze staraczkowej hihi a co do szyjki.... na pewno zdąży opaść na dól... znając życie...i tempa tez spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Dziewczyny:) Brrr ale pogoda leje,zimno fuj... Pati___ no,no a może to rzeczywiscie fasolka juz siedzi w Tobie,trzymam kciuki. No kurcze trzeba zejsc w dól do dziewczyn żeby im smutno nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie nie wiem co z tymi suwaczkami wg moich obliczeń jestem 5 tyg i 5 dni.A bilet ciążowy nie chciało mi pokazać ale mam coś podobnego jest ostatnie w stopce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiKAMO___ hihi tak na pewno fasolka ... jak co miesiąc ;) no chyba , że ktoś się na górze zlitował i stwierdził, że jak mamy z eMem tyle kasy wydać na badania to lepiej na wózek hihi albo.... św. Rita ma mnie już dość i tego mojego jojczenia za uchem :) :) :) poczekam do niedzieli, w poniedziałek zrobię test jak @ nie przyjdzie. Ale Nikamo.... przyjdzie , bo czuję jak mnie brzuch boli... dokładnie jak zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KLAUDIA__________ fajnie a ten bilet to trzeba do REUSi wysłać, może go rozgryzie Klaudia a tobie tez było tak zimno i mokro i...sama nie wiem... tak mi zdechło hihi jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ogólnie jestem zmarżluchem i zawsze mam zimne ręce i stopy.Czułam takie gorąco na twarzy.Pati ta tempka u Ciebie jest obiecująca ja nadal mam 37.1 a w dzień @ miałam 36.8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA______Folik_____gdzie się znowu zawieruszyłyście?Pewnie znowu czekają żeby je wywołać...ech te baby... FOOOOOOOOOOOOOLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!!!!!! REEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tu gadu gadu a czas leci 11-sta godz.a obiad nawet nie zaczął się robić....Dobra uciekam spełniać swe obowiążki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już jestem:) miałam zebranie, fuj,odzwyczaiłam się juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja już jestem:) miałam zebranie, fuj,odzwyczaiłam się juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dalej tragedia, znowu się pokłóciliśmy (wczoraj było niby godzenie), jeden pracownik chce 1000 zl netto podwyzki! czy wy sobie to wyobrazacie? bez wyksztalcenia, pracowal tylko w 1 firmie wczesniej.... powiedzialam eMowi, żeby poczekać aż ja przyjdę do firmy w lipcu i go zwolnię. tak się nie robi, to ultimatum, a sam widzi, że firma ledwo wyrabia na opłaty. Trudno, będę pracować za niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klaudia___' już patrzę... tak to było.... przerwa kilka dni, bo eM pojechał na kilka dni na poligon a jak wrócił to akurat był najbardziej płodny śluz - natomiast tempa skoczyła tylko o 0,2 więc rewelacyjna nie była bzzz było 3 dni pod rząd a jeśli patrząc na tempe... jeśli byłaby owulka później... to bzzz było dzień przed owulką i dzień po dwa razy hihi ... ale to nie było planowane... po prostu chciało się nam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmienilam suwaczek-tamten sie zepsul... A teraz lece po warzywka na zupke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beatko---masz racje kobietom w ciąży się nie odmawia więc jestem :) JEJU tyle napisałam i wcieło :(((( Udało mi się dziś wyrwać wcześniej z pracy i dobrze bo za chwilke w stolicy będzie chyba straszna burza!Na 16 ide na USG i zobacze czy owu była wczoraj tak jak lekarz przewidywał. PATI----trzymam kciuki by to był Groszek:) REA----1000 zł. podwyżki? wow! trzeba mieć nerwy do tej pracy na swoim....Kochana może własnie ta wspólna praca stanowi u Was problem? Ja osobiście raczej bym nie chciała pracować z moim M Klaudia---sukienka musi być śliczna!kolejne wesele się szykuje? :) Ewiko----przykro mi :(((dobrze,że zaczełaś już działać z myślą o następnym cyklu!no i M ide na badania!super!Ja mojego jeszcze z 2 mc bez rezultatu i też wyśle bo sama nie mam już co badać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIkusia____ witaj :) trzymaj , trzymaj...i jak wrócisz to daj znać , jak USG :) wiecie co ... właśnie dowiedziałam się, że moja koleżankę ze studiów jest w ciąży... ponad dwa lata starań!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!....jeszcze z nią nie rozmawiałam ale wszystko wam opowiem, co robiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki a ja właśnie do domu weszłam i co fuj do pracy juz musze zaraz wychodzić mogliby już te remonty na drogach zakończyć bo przez to tylko korki i dużo czasu sie mi marnuje szok. Pogoda coraz gorsza i nie zapowiada sie na poprawe pogody AAAAAAAA wiecie co jutro biore wolne i ide do gina z nim bede rozmawiać żeby mnie przyją a nie z rejestratorką bo ona ma g..wno do gadania jak on sie zgodzi. hi hi może fasolke zobacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Wlasnie wrocilam ze sklepu.Upal u nas straszny,myslalam,ze nie dojde z powrotem..szok Teraz ide zupke gotowac.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---Kochana oczywiście dam znac jak na USG:)dziękuję Polecam artykuł w czewcowej \"PANI\" pt.\"Nigdy nie będzie pan ojcem\"-samo zycie, wzruszający z happy endem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, my jeszcze razem nie pracujemy, a juz są jazdy...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciejko, biznesmenko, napisz nam chociaż jak te chłopy.....!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niki, a tego artykułu nie ma gdzieś na stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem w trakcie robienia obiadu i tak mi sie spac zachcialo,ze ledwo stoje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ale nawet nie wiem jak sie nazywam... dzis mam kociol w pracy..... jutro pewnie tez.... pocztam pozniej co naskrobałyscie..... pozdrawiam wszystkie babeczki....z forum..... ktos w ciazy jest.... ???? no ja nie w temacie.... przez te dwa dni...... wrrr........ kocham prace kocham prace.... musze sobie tak wmawiac.... kocham prace..... kocham prace.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---nie umiem tak zrobić by ten link był prosto do artykułu kurcze...ale jak wejdziesz na ta strone to mniej wiecej na środku na dole to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA---chyba jednak nie da się całości przeczytac na stronie;( to tak mniej więcej połowa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×