Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

FOLICZKU___ kochana czyżbyś się pakowała ha ha ? to poczekaj, ja się tez spakuję...w końcu mówiłaś , że ja kasę będę u Ciebie zarabiać ? .....eeee...narobiłaś mi ochoty....a tu co ? Kochana na prawdę niewiele musisz brać ...hmmm... tylko co by na to twoja wielebna T.... powiedziała a o eMie nie wspomnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI gorgeous - znaczy ........... podniecony....... hihihi...... musiałam cos wymyslec... wstaw to w zdanie tłumaczone - co Ci wyszło....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI wieczorkiem mnie nie bedzie bo bede na urodzinach u sasiadki.no to trzymaj sie cieplutko i nie odplyn nam w marzeniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - zabrakło tobie literki - gorgeous - świętny, wyborny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o juz mamy tlumaczenia:) Pati - ty mi się coś za bardzo czerwienisz dziecko - czy kolega wie, ze mieszkasz z pewnym przystojniakiem i codziennie wieczorem robisz bzzzz w celach prokreacyjnych? czy zyje w błogiej nieświadomości, że podrywa laskę? żadnemy arabowi ciebie nie oddamy! zaraz sama net odetnę chyba!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foliku___ wcale nie podniecony ha ha to słówko znam ;) wstawiłam ... ale Nowa była bliżej ...jak ja bym Was słuchała ojjjj.. Foczki to byt tłumaczenia robiła... konferencja zakończona do wieczora , no bo wiecie ... nie można się tak dużo uczuć Foliku___ale czy ja się nadam do tej pracy hihi , bo Ty na moja podmianę na pewno... tylko jak sobie zaczniesz tak tłumaczyć słówka ha ha to ja nie wiem.... boleści przejdą, suchoty ha ha i inne dolegliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo daj mu mojego maila - zaraz go naprostuję! skarpetki poceruj, albo popiel grządki lepiej! przewrotów się zachciało! KOZA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea___ kochana on nie Arab - europejczyk w całym tego słowa znaczeniu hahah tylko mieszka od 01 roku tam... wie, wie... strasznie ubolewa, okropnie nie lubi eMa...wie też , że nie jestem ideałem, że mam cellulitis haha , że tłuszcz mi kapie... nic nie dociera NIC...najważniejsze , że ślubu nie mam - bo on katolik hihi no komedia... ale powiem Ci Rea, że sypialnię taką bym sobie zrobiła... tylko cholera skąd ja taki hangar wezmę :) no i ewentualnie ta "łazienka" też jest do przyjęcia hahah- ale oczywiści zero zachwytu... tylko "it's ok" ha ha ha , wiesz prawdziwa Polka musi mieć klasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dziękuje za gratulacje synka :-) A ja właśnie sie produkuje z obiadkiem a dzidziuś sobie szaleje w brzuszku i myśle że już mam dla niego imie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ a powiem Ci, że dałabym wszystkie maile Foczek, bo ...powiem Ci, że niektóre te dziewuchy polskie to tak się poniżają, że aż mnie śmieszy...nie wspomnę o koledze..aż mi szkoda, że żadnych przyjaciółek nie ma :( bidny taki poszedł by pozwiedzał, no nie ? Myślałam , że z Chciejką go zapoznam ale cóż Chciejka zakochana...a oo uparty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uuuuu, czuję kłopoty..... będzie się działo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aż mnie nos swędzi, tak czuję, wy też kozy, nie? dobrze, że siebie siostrami nazywacie:)))) Pati dawaj adres, biorę cęgi i przyjeżdzam jutro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się podziały nasze NOWALIJKI? halo - my tu czekamy na was!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati - ja mam taką fajną koleżankę - pytanie, czy ty go chcesz oddać?:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) buhahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam tylko powiem, że dzisiaj śniła mi się twarz mojego dziecka:) nie wiem, cyz wierzyć w przesądy - bo ogólnie fatalne mam sny: przedwczoraj moje okropne krzywe i spiłowane zęby, wypadające plomby, wczoraj dziecko - może coś się niedobrego na mnie czai - mam nadzieję, że nie...... a dziecko to była dziewczynka - z blond lokami, roczna-półotra roczna. cała ja:))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj REA___ gwarantuję , że kłopotów nie będzie, żadnych...ja jestem patriotką, mojej Polski bym nie opuściła nie wspomnę o eMie...mojej miłości do eMa nie przebije niczym ...nawet gdyby miał 1000 takich domów i nawet gdyby za 50 lat miał takie ciało... fakt jest bardzoooo inteligentny, romantyczny...coś tak jak "księciu z bakji " haha ale ...przepaść nie do pokonania... hihi REUŚ...przecież bym się zgubiła w tym domu hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieeeee Pati a myslałam że juz odpuściłaś!!! Ja Ci dam Księcia z bajki w necie to kazdy takim jest!!!! Ty juz masz swojego !!!! O TYYYY ja musze z Toba porozmawiać ha ha !! A wiecie co Laseczki mi si dyiđ snio e miaam usg i okazalo sie e to dziewczynka !! No ciekawa jestem !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ Ale to nie może być taka lalka barbie co to brzydzi się włożyć brudne naczynia do zmywarki haha... wiesz ja mu wczoraj wieczór opowiadam, ze pazury połamałam w ogródku...wiesz , żeby naświetlić, że ja taka normalna..a ten pisze "you are so sweeety " hahah no "rence" opadły mi... hmmmm czy chce oddać... ha ha haaaaaa aaaa mogłabym jeszcze tak z tydzień ? aaaa... znaczy się jako kolegi czy przyjaciela nigdy, jako faceta ....hmmm... powiem Ci kochana w poniedziałek.... AAAAAA.... jutro eM ma służbę... nie będę mieć kompa :( może od tatty wezmę na chwilę ale ...proszę żadnych komentarzy na NK jutro hahah bo nie mam haseł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
REA___ może ciociami zostaniemy :) ale bylby fajnie NIKAMO____ no pewnie, że odpuściłam... :) no co Ty Książę mój zaraz z pracy wróci :) przecież wiesz , ze ja się tylko angielskiego uczę...a mój słownik jakiś taki ubogi... połowę słów nie znam hahah... tłumaczenie zajmuje trochę czasu...dziękować Bogu, ze cierpliwość ma hahaha - jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lachoniki moje - nie bede miala w poniedzialek urlopu... i jestem wkurw... na maxa nie chca mi dac w poniedziałek a M juz zapisany na 14 i ja musze go tak podrzucic.... kurna ..... zabije wszystkich chyba.......... wrrrrrrrrrrrrr. ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikamo - mozna mozna ale ja tez mam swoje sprawy swoje zdanie swoje lata i urlop do h...ja mi sie nalezy 1 dzien i nie mam zamiaru sie opowiadac po co bo sie ciagle dopytuja..... w dupe mniech mnie cmokna..... kurna.... wrrrrrrrrrr buuuuu itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLIKUU___ kochana... wiesz może tylko tak mówią a i tak dadzą, nie martw się :( oj a ja chciałam , żebyś miała fajny humor to zawsze jakiś k...s popsuje coś... :( aj niektórzy pracodawcy nadają się do zamiatania ulic, a nie zarządzania ludźmi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Własnie udało mi się skończyć wcześniej prace:)Po drodze do domu nie wytrzymałam i kupiłam 1 gałke lodów : sorbet gruszkowy....teraz boje sie zmierzyć cukry:) Jeju jak ja zazdroszcze wszystkim brzuchatkom,że mogą spełniać swoje zachcianki ciążowe do woli .... PATI---uważaj na te znajomości internetowe bo mogą być az zbytnio wciągające:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×