Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

no hej dzieczynki ja wlasnie popijam kawke.w weekend byaml troche zajeta dlatego sie nie odzywalam.ale juz jestem.a co u was? pati co sie dzieje z tym twoim zolodeczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati____dziwnie się czuje ,mam cholernego pierta ! jakby nie ciaza to bym sie upiła z nerwów a tak to ziółka mi zostaja.M tez sie denerwuje ale on to inaczej przezywa . No tez nie wiem kiedy fasolka tak urosła no kawał człowieczka :) No i poinformowałam mojego tate wreszcie że dziadzeim zostanie :)jakos to do niedo nie dociera ,strwierdził ze On jest za młody na dziadka ha ha (65 lat) i nie chce żeby tak do niego mówić ,cholerka młodzik sie znalazł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___ nie rumiankiem tylko szałwią Słonko.... a tak w ogóle to co jest....wszystkie staraczki cierpią :( hmmm wiecie co? ja sobie tak właśnie myślę, że może mamy wszystkie jakąś cholerną bakterię, która powoduje brak ciąży ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIKAMO___ hahaha fajnego masz tatę :) ale będzie wnuczkę kochał :) super...to go dopiero odmłodzi :) fiu fiu.... NOwa__ Ty nie zagaduj o żołądku tylko dawaj co z @ ???? nie ma n nie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pati Szałwia??? myslalam ze rumiankiem.Oki to ide szałwie zaparzyc:) najgorsze jest to ze jestem tu i niemam nawet jak isc do gina bez sensu:( a do roboty dopiero na 12:30 masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati - 35 dc bez @ i 15 dni wysokich temperatur.dzis 37,2:) w sumie wszystkie dolegliwosci nadchodzacej @ przeszly:)no nic, zobaczymy co sie tam szykuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa to czemu Nas trzymasz w niepewnosci biegusiem po testa i pisac mi tu zaraz,ja bede w pracy pozniej takze wieczor mysle ze przeczytam super nowine:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam test w domu, lezy juz ze 2 miesiace, ale jakos mnie nie ciagnie, by go zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa kurde zrob a co ci szkodzi? a mi to wszystko wskazuje na ciaze zycze Ci tego z calego serca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA____ kurcze ... nie denerwuj mnie.... w tej chwili szoruj do łazienki, a jak będziesz grzeczną dziewczynką to coś ci powiem i pokaże ....no zrób i nie opowiadaj mi, ze Cię nie ciągnie, bo w to akurat nie uwierzę, za dobrze Cię znam.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...właśnie kochana... kiedyś pytałaś co za przesyłkę???? pamiętasz... no to ja poproszę teraz.... zrób test :) i daj się pocieszyć Twoim szczęściem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umowmy sie tak.jesli jutro tempka nadal nie spadnie, to zrobie test ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa - jasne popieram Patrcyje idz robic tego testa - a jaki cykl byl najdluzszy... mialas takie opoznieniea ????? idz testa robic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa nio dobra odpuszczamy ci ale jutro rano na pewno temp nie spadnie i zroisz testa i na pewno bede 2 krechy:) hehe bo ta tempka mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FOLICZKU - nigdy tempka nie utrzymywala sie dluzej niz 11 dni, a tu juz 15, dlatego to mnie troche dziwi.moje cykle to 30-32

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki___ mam prośbę... powiedzcie mi , jak dodaje się na NK przyjaciół...jak ja chcę wysłać zaproszenie , to jak mam to zrobić? dawniej przy zdjęciach było ...dodaj znajomych... czy jakoś tak... a teraz tego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA___ oki :( mam focha na Ciebie.... zobaczysz :( będzie się nakręcać i stresowąć zamiast dzisiaj zobaczyć dwie krechy.... nie odzywam się do Ciebie !!!! OOOOO!!!!!! miałaś mnie słuchać i co???? słuchałaś przez dwa m-ce a teraz już nie jestem potrzebna tak ???? dobra!!!! zapamiętam to!!!! sama sobie wypiję zdrowie Twojej fasolki, łaski bzzzz oooo ale mnie wkurzyła... czekać tyle czasu a teraz " ja nie wierzę " nakopałabym Ci do tyłka, gdybyś była bliżej...a zresztą ciężarnych się nie kopie hahahah ale jak będę kiedyś niedaleko Ciebie - to masz kopa jak w banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA____ bądź pierwsza po zmianach topikowych, co Ci zależy ? bo jeszcze Folikk gotowa Cie wyprzedzić hahah jak sie tak będziesz ociągała... no i co wszystkie sobie poszły... a mnie tak boli, że ruszyć się nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma nikogo to idę sobie pogadać po angielsku... przynajmniej tam mnie nie denerwuje nikt oooo.... mam focha i już Foliku___ ja wiem czemu tak jest... bo Nowa nie chce am nic postawić.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati- nie gniewaj sie na mnie.a potrzebna mi bedziesz zawsze i dobrze o tym wiesz.zawsze mnie wspierasz , pocieszasz i nagle mialabym to zapomniec?nigdy! ja po prostu nie wierze w to, ze moglo sie udac.to wszystko wydaje sie nierealne.a same wiecie jak to jest zobaczec I kreche na tescie. foliczku-chcialabym w to wierzyc, no ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROLINAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przywołuję Cię do porządku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! daj nam poświętować :) no ... nie daj się prosić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA___ Ty mi nie kituj... jak to jest zobaczyć... akurat my to wiemy najlepiej więc nie piernicz tylko jazda do łazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...strasznie się martwię o Chmurkę... CHMURKa_________________________co z Tobą , włącz ten cholerny tel !!!!!!!!!!!!!!!!!wiesz, że nie wolno staraczek denerwować, bo prolaktyna wzrasta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa a do kiedy zamierzasz czekać??? Nie chcesz wiedzieć? uuuuuuuuuu rób testa i wyciągam szampana!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA Teraz to nawet ja musze sie odezwac.. Wchodze codziennie sprawdzic cholero jedna czy tego testa zrobilas a Ty ciagle swoje.. Idz nasikaj na tego testa!!!!!!Brzuchatek sie nie denerwuje a juz na pewno sie nie odmawia!!!!! Wiec jazda do tualety i rob tego testa,bo mnie krew zaleje o A tak w ogole to czesc wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania witaj:) masz racje nie powinno sie brzuchatek denerwowac:) Nowa -takze nie pozostaje ci nic innego tylko isc do wc i testa zrobic hehe jak juz wszystkie naciskaja:) a na pewno bede 2 krechy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×