Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
fermina30

Nowa.Zaczynam starania, kto ze mną?

Polecane posty

Witajcie:) Wpadłam się przywitać, udało mi się troche wcześniej prace skończyć:) Nowa---czekam na wynik testu i trzymam kciuki. Nikamo---gratuluje 10 cm:) Foliku---może jednak lepiej ponowić test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA ---poczta Nikusiu___ witaj dzięki za komentarz :) NIKAMO___ napisz mi Kochana jak do Ciebie dojechać do Ciebie ale lepiej na NK...w końcu cała Polska nie musi wiedzieć , gdzie pracujesz hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NOWA___ ciacho powiadasz.... hmmm...no fajny, kochany i ma bardzo bogate wnętrze, może dlatego, że tak dużo przeszedł... ale cóż... gdyby pojawił się dwa lata wcześniej, będzie mi go strasznie brakowało ale ja nie mogę sobie pozwolić na taką znajomość :( strasznie mi przykro ale cóż.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATI---nie ma za co dziękować:)Co do znajomości to myśle,że dobrze robisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOCHANE___ właśnie pisała do mnie Chmurka - jest już w domu ale noc spędziła w szpitalu....wyszła dziś na żądanie ale jest bardzo słaba, no i śpiąca bo z tych nerwów w szpitalu nie spała. Później napiszę Wam więcej Beatka___ jesteś na topiku? bo jak nie ma Cie to Ci napiszę....hmm...??? No i wszystkie Was mocno ściska i pozdrawia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ Babsztylki, nie uwierzycie, ale jak usiadłam o 9 do kompa i telefonu, tak właśnie skończyłam. nie widzę na oczy i boli mnie głowa.... jak mówiłam, że wolę pracować dla siebie, to nie wiem, czy miałam rację, buhahahahahaaaaaa!!!!!!! Nowa - trzymam bardzo mocno kciuki za ciebie:) Folik - weź ty kobieto też nasikaj na co trzeba, to zapalenie pęcherza mi tu zalatuje wiesz czym... a 24 dc na krew mogło być za późno... nie nakręcam, ale jak nowe leki zaczniesz dobrze wiedzieć... jak badanie? Pati - dobrze robisz mała! M najważniejszy:) Anka - a co to miało znaczyć, że tym razem zabierzesz głos. To ty tu czytasz i nie piszesz do nas małpo jedna?:))) ja tu oczy wypatruję, a ty tak robisz????? Chmurko - zdrowiej szybko i wracaj do nas, opowiesz nam co się stało... Nikulam - witamy, co tak rzadko???? Nikamo - to kiedy ten panieński? Ja już gotowa!!!!!:) Lola - ty odstaw tą herbatkę i do sypialni z chłopem marsz!!!! Kate - a ty gdzieś babo wybyła? co z tobą? uffff, ale was wystrzelałam... cha cha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Folik, chciałam powiedzieć, że w 24 dc mogło być za wczesnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jatka dzisiaj. siku nawet byłam tylko raz ja chcę na etat! :)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Foczki___ właśnie wróciłam od NIKAMO____ :) :) :).... dziewczynki jak ona ślicznie wygląda w ciąży .... cudnie :) ale tu jak zwykle nikogo już nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmureczka____ nasza kochana...na razie do niej nie piszę, żeby jej nie przeszkadzać, bo zmęczone nasze biedactwo...już piszę, co mi pisała... - za jej pozwoleniem oczywiście... "spałam w szpitali.brzuch twardniał, kuło, ciągnęło i potem nie mogłam normalnie chodzić i się ruszać. Jakieś skurcze od 16 mnie łapały do późna. Już nie mogłam sobie znaleźć miejsca. Wzięli wymaz i poprosiłam o przepustkę. Teraz biorę magnez i hydrokzyzyne i leżę, bo mnie muli. Mało spałam, bo się denerwowałam. Pozdrawiam Was mocno i dziękuję, odezwę się dzisiaj tylko odeśpię bo ten lek działa nasennie. MOcno Was ściskam z dzidzią ! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja juz po pracy i teraz pije kawke ale niemam dzis humoru jestem wsciekla na wszystko i na wszystkim wkolo wrrr musze sie nap-ic wieczor czegos moze przejdzie.A teraz pije kawke i na chwilke zerklam. Nowa- widze ze nie testowalas dzis ale jutro masz dac znac rano co i jak. Rea- niestety narazie nici wiesz dlaczego.Narazie czekam:( i nadal nic a jeszcze dzis mnie swedzenie dopadlo pochwy niewiem czemu,no ale nic radami Pati sie lecze jak bylam w domu to pomagalo zobaczymy na jak dlugo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rea tylko nie malpo malpo bo pomysla,ze my rodzina :P A no czytam,a co? Tu tez sa takie co czytaja drugi topik a sie nie odezwa :P A ja sobie w pracy siedze.Jeszcze mam co nie co do zrobienia,ale mi sie tak nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jest tu kto? ja wypilam sobie szkalneczke likierku z lodem i troche nerwy przeszly ale nie do konca jeszcze. jest tu kto??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem.. Wlasnie doczytalam o Chmurce..Bidna nasza..POzdrow ja Pati koniecznie.Jakie ona musiala nerwy przejsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania mialam zajebistego dola i musialam cos mocniejszego sie napic:) a teraz ide ogladac M jak Milosc:) bede pozniej jak sie skonczy.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania___ jeśli to przez "te panie" to bym je gołymi łapkami ...ale przynajmniej może im da coś do myślenia, Ty masz to z głowy ... bo teściów na głowie nie masz.... chyba nie masz ???? No nie ?aż fasolek lepiej oddycha hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nie Pati ani rodzicow ani tesciow ani dziadkow hehe Tylko mojego eMa hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide spac bo zdeczka mi sie w glowce kreci:) hehe za duzo sobie dzis pozwolilam:) dobranoc.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki :) ale dziś zimno u nas...ale słoneczko się przebija :) ale Wy Kochane ... oczywiście śpicie... a może ciepła herbatka z malinkami ? NOWA____ może byś łaskawie wstała - królewno hahah ????? No brak mi słów...specjalnie dla Ciebie otworzyłam neta i co???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobre:) Witaj Pati:D Nowa ja tez wstalam bo do pracy na 8 i patrze i co widze??? nic pustki tylko pati zawitala rano:) Nowa-mow tu zaraz sa 2 krechy czy nie? ale na pewno sa jak temp taka wysoka:D Trzymam kciuki. Pati napisz mi smsa jak dowiesz sie cos z Nowa:) ciekawa jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te Nowa wstawaj,bo sie tloczno robi.. zobacz co narobilas-tyle Baboli sie podnioslo z lozek,a Ty co???A Ty sobie pewnie smacznie spisz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLA___ napiszę Ci na pewno, tylko niech księżniczka z pieleszy powstanie hahah NOWAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!! wstawaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szampana schłodziłam i to takiego wielkiego !!!!! Są dwie krechy czy schować go na przyszły miesiąc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pati kochana - nie chowaj szampana! nie wierze, ze to pisze, ale sa II KRECHY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×