Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skajpetka

Cos o skypie

Polecane posty

Gość skajpetka

Opowiem wam jaka mialam wczoraj zabawna sytuacje. Wlaczylam skypa,jacys obcy ludzie zaczeli pisac,dzwonic. Jeden facet byl wyjatkowo wytrwaly. Pisal ze siedzi,pije piwo i chce gadac. Zadnych sprosnosci ani nic z tych rzeczy. Zadzwonil,zaczelismy rozmawiac.Ja nie zauwazylam ze uruchomila mu sie kamerka(ktora ponoc byla zepsuta) :D patrze, a tam zadne piwo tylko koles robi sobie dobrze. Ja mu pisze na czacie ze ja mu doznan seksualnych nie dostarcze. A on mi na to ze nie wie o czym ja mowie bo on piwo pije:D Napisalam mu ze ja nie widze piwa ale penisa we wzwodzie.:D speszyl sie.... ale na moment bo za chwile zaproponowal zebym popatrzyla jak konczy robote:D rozlaczylam sie a on blagal zebym spojrzala:D zakonczylo sie zablokowaniem:D Mily mialam wieczor haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skajpetka
otulona. Daj namiary to ci kolesia podesle.Nie badz taka hop siup bo to sie na prawde zdarzylo. O 16 latkach ktorzy chca pokazywac do oceny swojego ptaszka tez chcesz posluchac?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaa Pisze jakis mlody koles,pytam ile mam lat,pyta czy mam kamerke.Mowie ze mam male nie wlacze. A on na to: -ej,...mam pytanko. -no dawaj,slucham - ...ocenilabys mojego ptaszka? :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesz sie dziewczyno:o Kiedys dostalam wiadomosc od kolesia zebym tylko mu sie pokazala,nie musze nic robic a on sobie...jak to sie mowi"zwali"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i cholera jasna.....jak sobie pomysle ze kiedys moj facet moglby za moimi plecami robic cos takiegooooo😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem ze to sie moze wydawac dziwne ale dla mnie to bylo normalne ze tyle ludzi chce gadac. W koncu po to jest to urzadzenie:) Ale tych swintuchow...jest pelno:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperia-:) Wiem,ale czasem to glupie mysli przychodza do glowy;) Ale standardowo, zatrzesienie arabow roznej masci..i wszyscy od razu kochaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O cholera:o Chyba ich to kreci,ale po co takie pokazy robic. Moj kolega poznal kiedys mloda dziewczyne,17 lat..znali sie tydzien kiedy ona na urodziny jako prezent przyslala mu mmsy ze swoimi nagimi zdjeciami,niektre byly wrecz ginekologiczne. Koles znal ja tydzien,mial wszystkie dane,adres..gdyby byl chamski zrobilby z tego \"uzytek\", a ze dziewczyna z malej miejscwoeosci-wszyscy wiedzieliby o kogo chodzi. Teraz juz kobiety zadnej tajemnicy nie pozostawiaja. Twierdza od poczatku zdobyta,most zwodzony spuszczony na dzien dobry heheh:D Dobrze ze ja jestem starej daty:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imperia- daj znac co mu napisalas,to skorzystam zTwojego doswiadczenia:D Lubie facetow ale czasem zdarzaja sie bledy w produkcji hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żukowski
A to niezłe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×