Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sama juz nie wiem...

co zrobic??

Polecane posty

Gość sama juz nie wiem...

Witam. Mam taki problem iz... poznalam chlopaka... jakies 5 miesiecy temu.. spotykalismy sie.. wiadomo.. pisal ze sie zauroczyl byl cudowny i w ogole.. i w pewnym momencie... jakis miech temu napisal ze nie ma teraz czasu na dziewczyne.. ze ma problemu w domu... tzn.. moze nie mozna zbyt poznac czlowieka w ciagu 5 miechow ale dam sobie reke uciac ze nie klamal... i teraz po jakims miechu mowi ze cierpi bo jest nieszczesliwy.. bo jst sam... bo nie ma nikogo... ja chcialabym z nim byc... tyle ze jakos tak glupio napisac mi do niego ze ja bym chciala mu dac szczescie.. widzielismy sie ostatnio.. zachowywal sie jak kumpel.. nie wiem moze lepiej to zostawic jak jest.. tyle ze boje sie ze nie wybacze sobie ze nie sprobowal... ten chlopak podoba mi sie i z wygladu i z charakteru.. jak dla mnie ideal.. facet jakiegos szukalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
:-) powinno tu byc cos a'la sticker ;-) albo FAQ ;-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalumi
gdyby... chcial... to ... by .... z ... Toba... byl... Stare... indianskie... przyslowie... mowi... "... dla... chcacego,.... nic... trudnego..."... pozdrawiam... :) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
ale przyslowie kobiety mowi "chce, zeby to...on...mnie ....chcial....tak ...mocno...jak...ja ...chce ...zeby on....chcial ";-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz nie wiem...
tyle ze... jak rozmawiamy na gg.. to on jest inny.., czuly fajny kochany.. naprawde takie chcenie moze odejsc w tydzien?? tzn moim zdaniem wydaje mi sie ze on sie boi.. ale co tam.. pewnie sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalumi
glosie... rozsadku... nie... rozumiem... pierwszego... zdania... Niestety... za... malo... wielokropkow... :) ;) Oki... ide... bo... mi... tak... zostanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
jak w opowiadaniu o stefanie i jolce, on problemu nie widzi, ona widzi i chetnie ten problem bedzie omawiac miesiacami nie dochodzac do zadnego wniosku ale zupelnie sie przy tym nie nudzac ;-)) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama juz nie wiem...
glosie rozsadku... jesli nie wnosisz nic do tematu to po co cokolwiek piszesz?? nie potrzbne to... prosilam o jedna zwykla rade.. dostalam.. wystarczy.. twoje zbedne komenatrze sa niepotrzbne. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
to Twoje zdanie, ze nie wnosze, ale szanuje, dla mnie temat zamkniety, zycze udanego rozwiazania dylematów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×