Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zmartwiooona

Dziewczyny pomóżcie !! Spuchnięte krocze

Polecane posty

Gość zmartwiooona

Z góry przepraszam, że tutaj ale na gin. nikt nie odpowiada Wczoraj podczas stosunku spuchły mi wargi sromowe.... zaczęło mnie boleć, więc zakończyliśmy. Dodam tylko, że byłam słabo nawilżona a moj partner mocno mnie piescił, czy to może byc od tego ??? jest rano a opuchlizna nie zesżła.... no i spoznia mi sie miesiączka , ale tylko 2 dni... już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgfhgfv kurf
powiedzialam ci ze ciaza, nie pasi o sie wyskrob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa...23
Na spuchnięte krocze kup sobie w aptece altacet (w tabletkach lub płynie). Nalej trochę na wkładkę lub podpaskę i noś tak przez jakiś czas. Mi taki zabieg bardzo pomógł po nacięciu krocza w czasie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiooona
dzieki ktos jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozesz ty moj
dziewczyno nie lej sie tam altacetem bo tego srodka sie uzywa na stluczenia i obrzeki pourazowe a nie na obtarte czy spuchniete krocze :D ... wogole tego sie nie powinno stosowac na podrazniona skore :o a moze gumki cie uczulily albo jakis zel nawilzający to sie w sumie czesto zdarza ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiooona
podnosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiooona
nie wiem, współzyjemy od ponad 2 lat a pierwszy raz mi sie to zdarzyło, jestem troche przerazona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiooona
hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa...23
bozesz ty moj ... Kochana w szpitalu dali ma altacet po nacięciu krocza i jakoś po kilku godzinach opuchlizna zeszła i nic złego się nie działo :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozesz ty moj
jesli przydarzylo sie pierwszy raz to moze faktycznie byc spowodowane urazem mechanicznym , jak bylas za sucha to zwyczajnie sie obtarłaś , kup sobie vagosan albo zrob jakas nasiadówkę , bawełniane luzne majty ;) a nastepnym razem jakis zelik albo troche cierpliwosci a nie jechac na sucho ;P aha a jesli ci sie to powtorzy w jakichs innych okolicznosciach tzn bez stosunku to warto zrobic jakies badanie bo a nuz to jakis grzybek albo bakteria chociaz jesli pojawilo sie to w trakcie stosunku to szczerze w to watpie , pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozesz ty moj
ech mia... nie chce mi sie tlumaczyc bo to nie jest forum farmaceutyczne ale wierz mi ze altacet bylby bezsensem w twoim przypadku :/ moze rivanol ci dali bo to tez zołte i ci sie pomylilo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmartwiooona
Dodam też, że spoznia mi się miesiączka 2 dni, a dzisiaj miałam tylko małe plamienie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa...23
bozesz ty moj .... Zwaracam honor ... Faktycznie chodziło mi o Rivanol :) Przepraszam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tifffi
najlepiej kup sobie w aptece TANTUM ROSA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bozesz ty moj
a nie szkodzi zdarza się ;) i nie chodzi o to ze sie czepiam teraz ale dziewczyny nie polecajcie lekow jesli nie jestescie w 100 % pewne nazwy , bo czasami farmaceuta nie zapyta po co i mozna sobie zrobic krzywdę ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes w ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestes w ciązy
to objawy ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×