Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MaMani

co to znaczy troskliwy asortyment?

Polecane posty

też macie po prawej stronie reklame sklepu \\\"modna mama\\\" i haslo \\\"tylko troskliwy asortyment\\\" nie rozumiem tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość etiaksil
ale masz problem:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MaMani sorki, ze Ci sie wcinam z temat, zwłaszcza, ze reklam nie widzę (niech żyje adblock), pytałam Cię na innym temacie, ale moze tam nie zaglądasz ... pisałaś o pieluchach treningowych, możesz przybliżyc temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki bardzo, a jak te tescowe się nazywają i jak jest ich cena mniej więcej ... byłam ostatnio w tesco, robiłam przegląd pieluch właśnie, ale na coś takiego nie trafiłam, widziałam tylko coś podobnego z pmpersa, ale drogie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdxsax
beznadzieja te pielucho majtki jesli dobrze rozumuje to takie jak pampers ma? przeciez to nadal pielucha tylko inaczej zakładana i zas dziecko leje jak krowa i sra w to (przynajmniej moj synek tak robi )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdxsax
troskliwy asortyment-czyli przyjazny dla dizecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19 zl za 25 pieluch czy jakos tak a nie wiem jak sie nazywają. lezaly kolo tych hugisków i innych takich bardziej oryginalnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
muszę poszukać lepiej :) chciałabym coś na wyjścia, co było by pieluchą, a jednak nie tak do końca, żeby mała przywykła że ma majteczki a nie pieluszkę, bo jednak teraz to się nie odważę, na dwór bez pieluchy ją zabrać dzięki bardzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pedagog nasz ecórcie sa w podobnym wieku. jak twojej idzie sikanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffdxsax
skoro po 2ch godzinach orginalny pampers wazy 2 kg tzn ze leje jak krowa i to 2 latek :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie u mnie dziwna sprawa od piątku mała wołała mi siku, chodząc w pieluszce, wczoraj zdjęłam pieluchę na rzecz majtek i nie mogłam się odprać na wieczór, chyba ze 2 razy zawołała tylko ... ale widzę, ze już wie o co biega, ma wszystkie "objawy" gotowości, więc tym razem postanowiłam wytrwać - bo to już któraś próba .. dziś 2 dzień w zasadzie, od rana jedna wpadka, teraz śpi, zobaczymy jakie bedzie popołudnie nagradzam naklejkami, które przykleja sobie an drzwi, za każdym razem jak zrobi na nocnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja na nocnik tez robi... tylko ze w majtki tez rowno leje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie jest jeszcze gotowa ja teraz podejmuję 7 dniową próbę, ale rzeczywiście pielucha tylko dpo spania i an wyjście, poza tym majtki, jak nie będzie rezultatów przez te 7 dni, to wracam do pieluch na jakiś miesiąc iz nowu spróbuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×