Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zdołowana Agnieszka

CO ROBIC DORADZCIE

Polecane posty

Gość Zdołowana Agnieszka

CO ZROBIĆ GDY FACET MÓWI ŻE MNIE POTRZEBUJE,ŻE JESTEM MU BLISKA, CAŁUJE SIĘ ZE MNĄ ALE JAK SAM TWIERDZI NIE KOCHA? ON WIE,ŻE JA GO KOCHAM. STRASZNIE BOLI TO ODRZUCENIE MOJEJ OSOBY PRZEZ NIEGO. ZNAM GO JUZ BARDZO DŁUGO I ZAWSZE JEST TAK SAMO. JA W DUSZY PŁACZĘ - BO KOCHAM BEZ WZAJEMNOŚCI, A ON PATRZY NA MNIE, WIDZI JAK CIERPIĘ ALE ODEJŚĆ MI NIE POZWALA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie
poradziłabym Ci abys poczekała, dala mu troche czasu ale jak sama napisałaś jestsci z soba już długo..... musisz sama od niego odejść. Powiedzieć kategoryczne STOP! Skończ tą udręke własnej duszy i znajdź kogoś kto bedzie wart twojego uczucia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werew
odejdz sama!!! czym dluzej tym gorzej , uwierz mi, ja tez tak mialem.. dziewczyna mi tak powiedziala ze nie czuje nic.. i odszedlem, bolało i tyle, ale teraz jest lepiej, widocznie to nie to! i dla Ciebie tez.. to nie jest milosc.. odejdz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdołowana Agnieszka
NIE JESTESMY PARA TYLKO ZNAJOMYMI.JA CHCE ZEBY SIE WRESZCIE OKRESLIL BO NIE MOGE WCIAZ CZEKAC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werew
ale go nie zmusisz do tego...jak ma Ci powiedzec to Ci sam powie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Potrzebuje Cie bo nie ma nikogo innego na horyzoncie.Nie jestescie razem ale jednak blisko jestescie ze soba....wg.mnie facet sam nie wie czego i kogo chce i......przedzej czy pozniej ta znajomosc zakonczy sie:/ Odejdz...zyjesz zludzeniami!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nosimy...
jak wyżej, jesteś tak na wszelki wypadek, jak znajdzie - jego zdaniem lepszą - odejdzie od Ciebie i już nie będziesz mu taka bliska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Przecież mu zależy na Tobie... A miłość komuś wyznać to wcale nie tak hop. A jak Ci powie, że Cię kocha, to co to zmieni? Przecież może mu przejść z dnia na dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×