Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość głupia kobieta

głupia jesten

Polecane posty

Gość głupia kobieta

właśnie wróciłam z egzaminu na prawko :(... Jest mi tak strasznie przykro, że nie potrafie tego wyrazić. Jestem nieudaczniczką, typową nieudaczniczką i głupią babą. Jeździć potrafie, nie raz to udowodniłam na jazdach :(, a na egzaminie nie włżczyłam świateł. I nawet pogodziłam się z porażka, nieuwagą i głupotą :( - kiedy wróciłam do domu, ojciec powiedział, że nie zasługuje na prawko jazdy i na nic w ogólnie nie zasługuje. A ja drodzy forumowicze czekam, na więcej dołujących słów :( Becze do komputera i jest mi tak źle, nie tym samym, że nie zdałam, co mo moj ojciec uświadomił, że jestem "do dupy: l( :((((( Ja mimo to, ide jutro znowu sie zapisać :( chyba tyko na złośc sobie :( Fajnie, że można sie tu wyżalic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia kobieta
tu już nie chodzi o egzamin, bo powiedziałam soie, że bede zdwać chocby 12 razy :( ale rozwalił mnie moj ojciec :( Może ja rzeczywiscie sie nie nadaje ;( i dac sobie jednak spokoj :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia kobieta
nic od rana nie jadłam i nie mam odwagi iść teraz powiedzieć mamie dlaczegho nie zdałam, bo mi wstyd ;( ale mi źle ;;;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam, wstyd. W stresie kazdymu się zdarza (ja np. pasów nie zapięłam za 1szym razem:P). A ojcu podziękuj, że w Ciebie wierzy, może Cię przeprosi, bo raczej powinien...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeeeeeee tam, zaraz głupia bo ci nie poszło, zdasz nastęnym razem :) Lepiej zapomnieć o światłach niż nie umieć jeździć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zajebistego masz ojca, nie powiem... Olej jego gadanie. Zapisz się jeszcze raz i nie łam się. Następnym razem będzie lepiej, nie przewiduj tylko kolejnej porażki, bo to niepotrzebnie spotęguje stres. I nie jesteś do dupy. Pamiętaj, że tylko ten, kto nic nie robi, nie popełnia błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia kobieta
przyszedl niby przeprosic, ale zamknelam drzwi i powiedziałam "spadaj" bo juz pezez łzy wiecej sie nie da ;(... Ja wiem, że żadna rewelacja ze mnie jest, i nie mam sie wysoko :( A CHoćby te 16 razy to już coś, ale na pewno "ona zasłużyła na to prawko" jest mi super i cudownie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mma nadzieje ze dziecko
ale pzrezywasz,jakbys byla jedyna osoba ktora nie zadala za peirwszym razem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia kobieta
spodziewałam się też złych zdań o mnie... a ja tu widze same dobre słowa... dziekuje wam, Wiecie czasem wydaje mi się, że obcy ludzie są bardziej życzliwi niż ci najblizsi...przekonałam sie juz o tym wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia kobieta
mma nadzieje ze dziecko ----> to nie chcodzi o to, ze przezywam, olałam to, jutro zapisuje sie od nowa, tylko rozwalilo mnie to, że "moze rzeczywiscie sie nie nadaje" :(((((((((( moze tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia kobieta
chyba sie zaczynam przekonywac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samiutenkka
ja tez :( tylko powod glupoty inny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia kobieta
głupota to mnie nie przebijesz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehtamn
wyluzuj ze stresu zapomnialas, a ojciec wol zapomnial jak cieleciem byl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niki9
nie ejstes glupia nwet tak nie mow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia kobieta
dziękuje kochani... nie poddam się, a to prawko zrobie dla siebie :( w koncu zrobie :( i nie bede nikomu nic udowadniac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×