Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nawet nie kochanka

kim jestem dla niego kim on dla mnie????

Polecane posty

Gość dasddas
Hmmm nie musisz mówić mężowi. Powiedz dzieciom i tylko tyle.... ich reakcja będzie Twoją oceną i wyrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie kochanka
maja 12 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasddas
Są wystarczająco duże żeby to ocenić i powiedzieć Ci kim jesteś w ich oczach po tym wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie kochanka
wiecie co jest najgorsze nadal oszukuje sama siebie ze nie robie nic złego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasddas
no to oszukuj dlalej i pamiętaj, ze oszukujesz siebie ale też Twoje dzieci..... TWOJE DZIECI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, jest taki temat "zauroczenie przez internet" - napisałam tam o tym właśnie oszukiwaniu samej siebie. Poczytaj sobie, bo nie będe sie powatrzała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasddas, oj tam, przestań już z tymi dziećmi - dzieci się do spraw dorosłych nie miesza. Jeszcze by tego brakowało, żeby 12-latki w takie rzeczy wciągać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojjj
co wy tak napadacie na kobietę :O zrozumie przeżyje i być może wyciągnie wnioski :P:P:P nie prosi o ocenę tylko jak sama pisała chce sie wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klaudka łatwo jest przez tzw. niewinn flirt skrzywdzić osobę a w tym przypadku krzywdzi nie jedną ale więcej.......! i to mnie tak wkurza! naewt nie kochanka nie chcę cie dołować i nie piszę że jesteś zła ale to co robisz jest złe i wiesz o tym. to tyle z mojej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasddas
Dlaczego? Bo mama będzie się nadal rozgrzeszać, bo dzieci przeżyją traumę bo święta mamusia nie jest święta? Sorry 12 latki palą, co niektóre piją, zaczynaą interesować się seksem to niech wiedzą co robi mamusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oojjj
czytam temat wypowiedzi i sama sie uśmiecham do siebie ile razy flirtowałam w sieci hmm fajne czasy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mocherowe berety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie kochanka
muszę go przelecieć wtedy będę miała pewność ze robie źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dasddas, żadna normlana zdrowa kobieta nie będzie święta w oczach dziecka, jeśli je dopuści do tak intymnych spraw. Skoro taką idealistką jesteś, to opowiedz swojemu dziecku, jak to cię jego tatuś na stole w kuchni namiętnie bierze kiedy ona są w szkole na zabawie andrzejkowej??? Niech to ocenią, a co ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet nie kochanka
chwilkę mnie nie było :( tam wyżej to jakiś podszywasz nie ja tak macie racje nikt nie wie nawet moja najlepsza przyjaciółka sie nawet nie domyśla.Pewnie dlatego pisze o tym tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie kochanka, i bardzo dobrze, że nikt nie wie. Jeśli już popełniać błędy, to z głową ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×