Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna i inteligentna

pośmiejmy się wszyscy

Polecane posty

Gość ładna i inteligentna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franczeski z eeefag
Lekarz mówi do bacy - Przykro mi, baco, ale macie raka. Baca zasępił się, pomyślał, podrapał po głowie i pyta: - Doktorze, a nie możecie mi napisać, ze mam łejds? - AIDS..? No, ale dlaczego baco? - pyta zdziwiony doktor - Ano, po pirse, to bede pirsy we wsi co ma łejds, po wtóre, to bede miał pewność, ze po mojej śmirci mojej baby żaden nie rusy, a po czecie, to chciałbyk zobacyć mordy tych, co juz jom rusali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Heh9876543210
no to teraz pokazuj swoją fotę... ocenimy która lepsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna i inteligentna
boje sie spojrzec w lustro 😭 chociaz nie mozna wygladac gorzej... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwoni facet do firmy reklamujacej odchudzanie i po krotkiej rozmowie zamawia pakiet o nazwie "5 kilo w 5 dni". Nastepnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi cudowna blondyneczka, okolo 20 lat i oprocz sportowego obuwia i tabliczki zawieszonej na szyi nie ma nic na sobie. Dziewczyna przedstawila sie jako pracownica wspomnianej firmy i programu "5 kilo w 5 dni". Na tabliczce napis: "Mam na imie Kasia. Jak mnie zlapiesz bede Twoja!". Facet rzuca sie bez namyslu w poscig za blondynka. Po paru kilometrach i pewnych poczatkowych trudnosciach, w koncu lapie swoja nagrode. Sytuacja powtarza sie przez kolejne 4 dni. Facio staje na wadze i zadowoleniem stwierdza, ze rzeczywiscie schudl 5 kilo! W takim razie znow dzwoni do firmy i zamawia program - tym razem "10 kilo w 5 dni". Nastepnego dnia: w drzwiach staje zapierajaca dech w piersiach kobieta, najpiekniejsza, najbardziej seksowna, jaka widzial w zyciu. Na sobie nie ma nic oprocz butow sportowych i tabliczki na szyi: "Mow mi Ewa. Jak mnie zlapiesz, bede Twoja!" Ta kobieta ma jednak taka super kondycje, ze faciowi nielatwo jest ja zlapac od razu i gonitwa trwa znacznie dluzej. W koncu jednak okazuje sie ze nagroda warta jest nadludzkiego wysilku. Historia powtarza sie przez nastepne 4 dni i w koncu facet staje na wadze i jest calkowicie zadowolony: schudl obiecane 10 kilo! W takim razie postanawia pojsc na calosc i dzwoni do firmy trzeci raz. Zamawia pakiet "25 kilo w 7 dni". Pani przez telefon pyta: - Jest Pan absolutnie pewien? To jest nasz najtrudniejszy program! Facet jest jednak gleboko przekonany, ze tego wlasnie chce. - Cale lata nie czulem sie tak wspaniale! Nastepnego dnia dzwonek do drzwi. Przed drzwiami stoi potezny, muskularnie zbudowany, intensywnie opalony dwumetrowy facet. Na sobie ma tylko rozowe buty sportowe i tabliczke: "Jestem Franek. Jak Cie zlapie, bedziesz moj!" hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna i inteligentna
dzieki za kawaly 🌼 teraz to juz mi w ogole nie zal kretyna merci :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co chcesz
jest piękna, nawet te żółte zębole są urocze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krwawa meery
Co robi blondynka wystawiajac dupe do telewizora?? Naswietla kropka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lancz tajm
hahahahaha mery to bylo mega!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×