Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słoneczniki00

Polska - krajem tolerancyjnym?

Polecane posty

Gość vxgfsd
ja pier*** niektórym sie naprawde nudzi i wymyslaja takie debilne tematy:O a co do tematu - nie, to chyba powszechnie wiadome:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie debilne tematy, tylko prawdziwe oglądał ktoś z was ostatnią galę Róże Gali i wygranych w kategorii najpiękniejsza para roku?!?!?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna_migotka_
Raczek i Szczygielski - niezła para

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -gasienica-
parą niech sobie będą, ale dlaczego parą roku???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -cynik-
kraj kwitnącej tolerancji.... koń by się uśmiał :DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na razie to niespecjalnie w Polsce jest co tolerować bo tych 5 włochów, 8 murzynów, 4 ateistów, 15 Wietnamczyków i para gejów są za mało powszechne żeby powodować prawdziwe napięcia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja powiem
nie, nie i jeszcze raz nie. polska to kraj zaklamanych niby - katolikow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość little frog..
Polska jest takim samym krajem jak inne, tylko ze na Zachodzie ludzie nie przyznaja sie do swoich pogladow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bizuteryjna
Moim zdaniem nie jestesmy tolerancyjni,dopiero sie tego uczymy ale czy sie NAUCZYMY?kto wie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślicie, że Holendrzy są super tolerancyjni? pewnie nie wiele bardziej od nas; to skąd te stereotypy - bo oni mają bardziej "tolerancyjne" prawo; tyle, że prawo, prawem a to co robią ludzie to dwie inne kwestie; nasze prawo jest zdecydowanie mniej "tolerancyjne", ale nie znaczy, że my musimy być zamknięci na "inność" i "różnorodność"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HA HA HA ! Polska i tolerancja ? Na pewno NIE ! A co w Polsce jest takiego tolerancyjnego ? Dajcie mi chociaż kilka przykładów.. Pojedzcie do innych krajów i zobaczcie prawdziwą tolerancję..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogodny
moim skromnym zdaniem tolerancja jest nieco przereklamowana; ja bym wolał być "szanowany", a nie "tolerowany" wyświechtane słówko, którego wszyscy się czepili jak jakiejś deski ratunkowej i płyną za nią nie wiadomo dokąd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak!! Polacy to naród tolerancyjny.... toleruje się przecież pazerność klechów, to , że mają kochanki i dzieci, że oddaje się im 100% majątku podczas gdy inni dawni posiadacze muszą zadowaolić się 15% wartości ( a i to nie jest pewne)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość proste jak drut
"Moim zdaniem nie jestesmy tolerancyjni,dopiero sie tego uczymy ale czy sie NAUCZYMY?kto wie.." CZEGO SIE TU UCZYC? Szanujmy swoja wlasna kulture, bo tolerancja to PUSTY SLAGON, ktorzy wszyscy powtarzaja-do znudzenia. Co w tym fajnego?? Sorry, ale ci tolerancyjni nie toleruja osob o innych pogladach. Nie mozna skrzywic sie widzac calujaca sie pare homosiow, niedlugo jak ktos zrobi kupe na srodku ulicy, to ludzie zaczna go oklaskiwac i podziwiac, jaki fajny manifest sobie urzadzil :O Nie badzmy jak bydlo!!! Nie lecmy jak idioci za zachodem, bo tam tak super nie jest, to tylko propaganda. Dodam, ze moje poglady sa dalekie od przekonan moherow, kosciola... To jest bitwa miedzy "wyzwoleniem" (na ktorym zarabia okreslona grupa ludzi) a kosciolem (tak samo!). To jest przerazajace, jak marketing miesza ludziom w glowach, kupuja np wielkie telewizory do malutkich mieszkan albo co... MARKETING TO TWORZENIE POTRZEB!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta ---> Europa zapłaci za przesadną tolerancję i za europejską poprawność polityczną - może nie dziś, może nie jutro, ale ten dzień nadejdzie. Desmina ---> bardziej rzuca mi się w oczy tolerowanie nierobów, złodziejów i przestępców na Wiejskiej i w okolicach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[CZEGO SIE TU UCZYC? Szanujmy swoja wlasna kulture, bo tolerancja to PUSTY SLAGON, ktorzy wszyscy powtarzaja-do znudzenia. ] nasza kultura ignorancie to m.in Fukier, arianie i Dantyszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel mylisz pojecia tolerancja to poszanowanie praw mniejszosci i tyle poprawnosc pol. zmierza (nie bezposrednio ale tak to bedzie :( ) do czegos odwrotnego > wywyzszania praw mniejszosci nad prawami wiekszosci mowiac wprost : tolerujesz np > dwie lesbijki na ulicy Polit.poprwnsc zamyka ci usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciel 70B --------> przy okazji następnych wyborów przeknamy się o tej tolerancji...prawdopodobnie niewiele się zmieni, tu przyznaję ci rację....niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>wielbiciel realia sa napedzane wlsnie przez pop.polit. nie przez tolerancje tolerancja to zgoda zarowno na meczety, wietnamczykow na targu i kebab knajpy ale takze i na Turczynki sypiajace z Europejczykami pop.polit dopuszcza tylko to przed "takze" w moich slowach powyzej niestety :P ja rozumiem i popieram pop.pol. np w Missisippi czy w Paryzu (mocarstwo kolonialne w koncu) ale tutaj ? dlaczego ? ja bede nazywac Mola kamerunskim skur.... BO NIM JEST i zadne "grzechy" przodkow nie daja mi uprawnien do nadstawiania drugiego policzka if you understand :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale zajebisty temat
a ja jestem tolerancyjna :) ale nie dla afiszujących się pedałów!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×