Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

scalii

Jestem ciekawa po ilu były oświadczyny miesięcy albo lat

Polecane posty

Emigrantka robicie jakies przyjecie??? pytam sie z ciekawossci bo np. ja zrobilam kolacje no i sie posiedzialo do pozna dla rodzicow i rodzenstwa mojego i mojego K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emigrantka***
czyli kogo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak tobie to mi tez, jestesmy raczej w bardzo podobnej sytuacji... a poza tym to ze zaczleismy sie spotykac w wieku 14 lat jako dziecieaki to jeszcze pewnie gorzej i pewnie do jutra nie przetrzymamy razem... trudno... powodzenia dla jasnowidza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygotowania ca
Spanielka, Ślub dopiero na rok 2011 na maj, bo ja jeszcze studiuję, narzeczony też :) a chcemy najpierw dostać fajną pracę, wziąć kredyt, kupić mieszkanie i stąd ten czas... a pozatym na tą chwilę, jesteśmy biedakami :) i nie stać nas poprostu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emigrantka***
spanielka tak, takie skromne,dla najblizszej rodziny i pary bliskich znajomych ok znikam... praca wzywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przygotowania ca to taka norma w swiecie ja uwazam ze ,my z K urodzilismy sie pod szczesliwa gwiada :) rodzice powiedzieli ze nam sfinansuja wesele albo przynajmniej na tyle na ile beda mogli i na razie to w ogole na nic nie narzekaja ale my tez nie wymyslamy cudow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze ze to sie zbliza, w przyszlym roku sie ostro wezme za przygotowania ale na razie mi sie nie chce ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przygotowania ca
Spanielka, a na kiedy planujecie ślub?//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
20 czerwiec 2009 rety... ja powinnam byc juz przygotowana a tu tylko:sala, zespol, i do polowy omowiony kamerzysta i fotograf :) hihihiihihih wiem ze dziewczyny z tego dnia maja juz zaproszenia, czasami suknie a ja... :( no coz ale czasu nie ma na razie, sciagneli mi suknie z poludnia polski a nie mam kiedy jechac ja przymierzyc :( i bede sie musiala dogadac pewnie z facetka ze przepraszam ale nie przyjade a koszty transportu pokryje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
zaręczyny były po 5 miesiącach ''chodzenia'' ..ja miałam 18 lat mąż 26...ślub był po roku i 5 mies.od zaręczyn....teraz jesteśmy małżdeństwem 5 lat i 7 miesięcy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopatka
zareczyny po 3 latach bycia razem, slub po 2 latach od zareczyn ja 21-on 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klopatka i tez pewnie nie ma przymusu prawda? ja niewiem czemu ludzie slysza ze jak taki wiek i slub to musi byc wpadka... hahahhahah przypomnialo mi sie ze jak zapisalismy sie juz w USC to kilka dni pozniej poszla juz plota i "kolezanka" mamy zapytala sie ja niby przypadkiem :"i co tam u ciebie babcia?" moja mam zrobila wielkie oczy i spytala sie czemu babcia, a bo corka bierze cywilny a taka mloda... hahahhahahhahha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość duell
spanielka---> skąd ja to znam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas też tak jest - każdy jak się dowiadywał o naszych zaręczynach to było pytanie czy nie z przymusu ;) hehe a rodzice najbardziej się zestresowali ;) no ale u nas od zaręczyn do ślubu minie 2,5 roku więc nie ma obaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosci ludzie... a od mojej EX najlepszej przyjaciolki uslyszlam ze bedac w tak mlodym wiekui znajac sie tyle juz czasu to i tak mamy zapewniony rozwod po slubie bo ona sie zna, zrobilam wieeeeeeeelkieeeeee oczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wam fajnie że niektóre to po kilku miesiącach się zaręczyły a ja chodzę z misiem 10 miesięcy i mu to na myśl chyba nie przejdzie a wiemy że chcemy być za kilka lat małżeństwem a planujemy ślub mieć w 2012 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem.. Macie slub w planach, wiec czego Ci brakuje - pierscionka? Czy pewnosci, ze chceCIE a nie tylko Ty chcesz? U nas było tak: slub po 3 latach i miesiacu od poznania sie po 10 miesiacach bycia para- zareczyny i 9 miesiecy pozniej slub. Ja w wieku 23, on 27 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierścionka zaręczynowego w ogóle to moja siostra bierze ślub za rok bo ona chodzi z chłopakiem 2 lata i w ogóle skończyła studia i ma prace a ja ani tego ani drugiego a mieś jest na pierwszym roku studiów ma pracę ale dorywczą, kochamy sie ale nie chce na niego naciskać to musi od niego wyjść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pisalam powyzej
Scali, powiem Ci tak... Ja też jeszcze studiuje, narzezony też, ja jestem na 3roku, mam dorywczą pracę (udzielam korków), mój luby szuka czegoś w zawodzie. Postanowilismy sobie ze zareczyny beda dla nas...jako przypieczetowanie milosci, tyle ze nikt oprocz nas samych i znajomych tego powaznie nie traktuje... tak mi się wydaje. Dla mojej rodziny to "szalenczy wybryk", dla jego rodziny" wprawdzie dowód milosci ale tez nikt nie zapytał kiedy planujemy slub... Wiec poczekaj z zareczynami do czasu kiedy faktycznie oboje bedziecie w stanie finansowo zorganizować slub... Bo u nas będzie jeszcze długo wszytsko w miejscu stało... dopiero po wakacjach zamierzamy rezerwować wszytsko... za pieniadze, ktore mam nadzieje... uda nam się zarobić w stanach... Moze wtedy rodziny zaczna traktować nasze zareczyny powaznie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u nas było tak: zareczyny po 3 latach bycia razem, ślub w sierpniu 2009, 4 latka razem wtedy będziemy. ja mam teraz 22 a moj 27 lat;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U Nas zaręczyny po 4 miesiącach a ślub odbędzie się dokładnie 26 miesięcy po tym jak się poznaliśmy.Ja 24 ON 30:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klopatka
tak zgadza sie :) slub w przyszlym roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oświadczył się po lekko ponad dwóch latach bycia razem, po narodzinach naszej córki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panna1985
Ja mam 28 on36.po dwoch latach bycia razem zareczyny po czterech bedzie slub maj2014.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pannazmokrągłową90
- oświadczyny - po pół roku znajomości, - ślub - dokładnie 13 miesięcy od dnia oświadczyn, - wiek - ja 23 lata, on 26. A całe życie,a przede wszystkim porzedni czteroletni związek zarzekałam się, żę NIGDY nie wyjdę za mąż, bo mnie ta instytucja nie rajcuje. Życie lubi zaskakiwać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas nie bylo oswiadczyn, po kilku mies razem podjelismy decyzje o slubie Ja po 30tce maz 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×