Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość glizzda

pytanie do szefów /szefowych małych firm

Polecane posty

Gość glizzda

1) za co płacicie pracownikowi za faktycznie wykonaną pracę czy siedzenie od, do ( i tu wiem znaczenie ma tez branża o wiaomo telefony dzwonia...) 2) czy zwalniacie pracownika wczesniej gdy ewidentnie zroil wszystko co do zrobienia i widocznie sie nudzi?? chodzi mi o firmy zatrudniajace 1-2 prac+ szef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glizzda
mogą odpowiadać pracownicy również , jak jest u was w pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość euro
Pracownikowi należy płacić, zgodnie z podpisaną umową :) Jeśli się wykazuje, oczywiście należy mu się odpowiedna premia uznaniowa, jeśli sytuacja finansowa na to pozwala. Zatrudniając pracownika nie oczekuję od niego, iż będzie siedział od - do tak poprostu. Oczekuję, iż swoje zadania wykona dobrze, i należycie starannie. Nie oczekuję, też by siedział po godzinach. Jestem uczciwy wobec niego i tego samego oczekuję wobec siebie. Pomimo wykonania wszelkich obowiązków danego dnia nie zwalniam pracownika wcześniej do domu chyba, że na jego wyraźną prośbę, badź w razie wykorzystania nadgodzin ( uzgodnionych jako czas wolny ). Nawet pomimo wykonania bieżących czynności zawsze znajdzie się coś zaległego, uporządkowania papierów, itp. ;) Zreszta, skoro podane jest do oficjalnej informacji, iż biuro czynne jest np. w godzinach 9-17, nie może dojść do sytuacji, iż potencjalny klient, kontrahent przyjdzie o 15 i nikogo nie zastania. Nie ma takiej możliwości. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glizzda
dziekuje za wypowiedź, może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×