Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość isia30

chcę namówic męża na automat do bramy

Polecane posty

Gość isia30

Juz mam dość codziennego wysiadania z samochodu, żeby otwierać brame później ją zamykać itd ale mój małzonek szanowny nie za bardzo ma na to chęć i powiedział że jak chcę załozyc to załozymy ale jak znajde jaki automat itd. troche mnie zdenerwował no ale czego się nie robi dla wygody :). Czy mozecie mi jakoś pomódz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko pomóC możemy
:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allayah
Znaczy że co muszisz znaleźć jaki automat do bramy bedziesz musiał znaleźc czy jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGGIE
Fajna sprawa taki automat. Założylismy taki pół roku temu i jestem bardzo zadowolona. W sumie kosztowało nas to 3 tysiace ale warto było. Mamy taki firmy FAAC (mowią że najlepsza) zimą nie zamarza, nawet śnieg odgarnie...:) Nasz tyle kosztował ponieważ mamy bramę dwuskrzydłową i zamówiliśmy wraz z montażem, Panowie spędzili cały dzień przy wkopywaniu kabli, dłubaniu przy siłownikach i programowaniu pilotów. Wiem że w hipermarketach budowlanych możesz kupić takie siłowniki już od 800 zł za sztuke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AGGGIE
Sorrki półtorej roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saszka29
akurat troche w napedach sie orientuje bo mój mąż to zakłada i powiem tak co do faac to jak najbardziej porzadne napedy ale z tym żeby nie odśnierzać tylko zostawic to dla automatu to nie jest dobry pomysł bo jednak jak sie snieg zrobi ciężki to poprostu automat się moze przegrzac i trzeba będzie czekać. Reasumując faa jest ok ale odśnierzec radzę ręcznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stefanica
Wiesz co dam Ci radę jeżeli sama musisz wybrać napęd to radzę szukać czegoś z faac ja mam przy bramie napęd ich od 2 lat i jest super a jeżeli chodzi o model to zadzwoń do montera przyjedzie zobaczy i powie Ci jaki mdel i masz problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BaśkaX09X
Racja to bardzo dobra rada zwróć się z tym do fachowca i będziesz miała problem z głowy no a jakiej firmy automat wybrać to mniej więcej masz już oglad z jakiego ludzie sa najbardziej zadowoleni widocznie faac rządzi w tej dziedzinie, bo ja też mam ich automat chociaż nie jestem w stanie powiedziec jaki bo nie pamietam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markaśia
Moim zdaniem faac i więcej nie ma się nad czym zastanawiac powiedz mężowi że włąsnie z tej firmy ma byc i niech zamawia fachowca i problem z głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia30
Tak jak mówicie tak pewnie zrobie powiem, że firmą z jakiej ma być będzie faac i żeby zamówił fachowca który sprawdzi model i załozy i już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość isia30
Tak jak mówiłyście tak też zrobiłam zamówiłam montera przyszedł założył faac 414 chyba i jest wszystko ok super działa i bardzo wygodnw jest zaożenie takiego napedu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×