Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość babeczka nad babeczkami

pomysły na fajny babski wieczór

Polecane posty

Gość slodka babeczka a moze mufinka
Nie tylko w warszawie dojezdzaja do domu kosmetyczki na imprezy, w szczecinie tez widzialam, ze jest cos takiego www.homespaparty.pl, chyba warto sprobowac, szczegolnie w wakacyjne wieczory, jakby ktos byl pierwszy niz ja to prosze o spostrzerzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodka babeczka a moze mufinka
Nie tylko w warszawie dojezdzaja do domu kosmetyczki na imprezy, w szczecinie tez widzialam, ze jest cos takiego www.homespaparty.pl, chyba warto sprobowac, szczegolnie w wakacyjne wieczory, jakby ktos byl pierwszy niz ja to prosze o spostrzerzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na babski wieczor to najlepiej wyjsc z jakies fajne miejsce, do centrum. Warszawa ma duzo ciekawych miejsc, chociażby klub muzyczny Barometr – pyszne drinki, ciekawe koncerty, duzo, duzo, dużo dobrej muzyki. Na babski wieczór w sam raz! http://barometr.waw.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja unikam kobiet jak sie da , nigdy w zyciu nie byłam na damskim wieczorze bo usnełabym z nudów lub uciekła z krzykiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
załóżcie garnki na głowę i bawcie się w cięcie włosów na garnek zabawa gwarantowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyjcie jakiś dokument o seksie...czegoś się dowiecie a śmiechu też będzie masa...babskie wieczory są od ploteczek, rozmów o seksie, upiększania się i picia...możecie też sobie powróżyć, poprzebierać się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się! babskie wieczory są od pikantnych,ale nie tylko plotek! najważniejsze, żeby wszystkie się dobrze czuły a o to musi zadbać gospodyni! ja zawsze serwuje dziewczyną smaczne, choć delikatne drinki to dopełnia atmosferę :) bardzo fajne i przede wszystkim nieskomplikowane przepisy są na wymyslswojmiks.pl do niektórych nawet nie potrzeba shakera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgadzam się! babskie wieczory są od pikantnych,ale nie tylko, plotek! najważniejsze, żeby wszystkie się dobrze czuły a o to musi zadbać gospodyni! ja zawsze serwuje dziewczynom smaczne, choć delikatne drinki to dopełnia atmosferę usmiech.gif bardzo fajne i przede wszystkim nieskomplikowane przepisy są na wymyslswojmiks.pl do niektórych nawet nie potrzeba shakera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz coś przy czym będzie dużo smiechu to polecam drinki w parze od vaporti <3 Zarabista zabawa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiedobrzezjesc
Polecam wam wybrać się do Sushi Wesoła i spróbować futomaków czy nigiriii!!Może być dużo śmiechu jak będziecie jeść pałeczkami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mlode a juz rasowe singielki sobotni wieczor z alkoholem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ludzie są nudni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×