Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ratna

straszna rzecz sie stała

Polecane posty

Gość ratna

dzis na naszej klasie napisała do mnie jakas kobieta anonim, ze moja siostra spotyka sie z zonatym mezczyzną. Ona ma 25, a on 40 lat i dwoje dzieci. Długo by opowiadac, ale siostra sie w koncu przyznała. Zalogowałam sie na profil mamy na naszej-klasie i okazało sie, ze do mamy tez napisała. Dodala tez, ze jak mama nie odpisze to znaczyc bedzie, ze córka przejęła wiadomosc i wysle list do pracy. Najwazniejsze to zapobiec tragedii. Nie chce zeby mama list widziała. Co zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze on ten sygnał puszcza
no jak to co? odpisz z profi mamy,ze dostała wiadomość i że pogada sobie z córką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratna
no własnie nie wiem czy zona czy ktos inny. Pisała bardzo ładnie i kulturalnie. Odpisałam z konta mamy, ze porozmawiam z córką, ale boje sie, ze nie uwierzy i wysle ten list. To jakis koszmar. Siostra płacze, ze go kocha i ze mieli plany. Nie wiem jak jej przetłumaczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratna
to racja. Ale to trudne. Matka dostanie zawału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prowokacjaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale po co się w ogóle wtrącać? Niech sobie młoda robi, co chce i z kim chce. Jak dostanie po dupie, trudno. Takie życie. A że kulturalnie, to co z tego? Że też w takich "życzliwych" pioruny nie biją...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratna
przeciez sie nie wtracam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to dopiero poczatek....a swoja droga jesli mieli juz "plany" ...to kiedy zamierzali oswieci cale towarzystwo, ze stanowia zakochana pare?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glos rozsadku
slaby prowokejszyn :-) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Że też w takich "życzliwych" pioruny nie biją... A to niby dlaczego??:D Skoro suka zadaje sie zonatym, to chyba sie tego nie wstydzi i ma odwage, aby nie ukrywac tego przed rodzina i otoczeniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisząc o "życzliwej" miałam na myśli tą, co anonimy porozsyłała... Ale skoro już się nożyce odezwały... Ty się nie wtrącasz? A kto się na matki profilu bez jej wiedzy panoszy, podszywa się i w cudzym imieniu wiadomości rozsyła? To nie jest wtrącanie się? Pomijam kwestię słuszności tego zachowania bądź też jej braku... Nie przecz faktom, bo one i tak wybronią się same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro "suka zadaje się z żonatym", to jest to jej problem. I jeśli jeszcze teraz o tym nie wie, to przekona się prędzej czy później. A takie sprawy załatwia się bezpośrednio z zainteresowanymi, tj. ze zdradzającym i z "suką", a nie przez rodzinkę tejże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratna
nie wtracam sie w uczucia siotry. Przyznaję, ze z mamy profilu odpisałam dla dobra mamy. to byłaby katastrofa. Zle sie dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Ja nie widze nic zlego w tym, ze zona powiadamia o tym fakcie rodzine. Czesto rodzice mysla, ze ich coreczka jest swieta, cudowna, a tu taka niespodzianka. Jesli ktos zadaje sie z zonatymi, to musi sie liczyc z konsekwencjami, rowniez z tym, ze wszystko wyjdzie na jaw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzej zi
Ratna, a dlaczego nie chcesz, aby matka dowiedziala sie prawdy o coruni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratna
moze tak. Ja mam inne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ona chce chronic swoja siostre przed zona tego goscia i mame przed zawalem;) ....a niedlugo bedzie ich musiala chroni przed calym swiatem;) ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ratna
jakie plany mieli nie chce powiedziec. płacze cały czas. Ja nie jestem za tym zwiazkiem, ale to jej uczucia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×