Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

Gość wanda r
ja nie pisałam od rzeczy próbowałam wam odpowiedzieć dlaczego ginekolog mając tysiące pacjentek zaproponwoał spotkanie teoretce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tfój gin
tak bliso tak blisko jak ja nie byl ciebie nikt tak blisko spiewa ginio dziewicy podczas badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
a ciekawe czy są lekarze, którzy chcieli poznać prywatnie pacjentkę, ale zabrakło im odwagi i teraz żałują, bo stracili ku temu okazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda r
są tego jestem pewna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on jest mój halo
Mój ginek mnie podwozi i podrywa mam na niegi oko pracuję z nim w rejestracji lubie go bo ma klasę i kasę )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda r
jak kawaler to podwozi jak się ożeni to się skończy podwożenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med irek :)
szczerze moje drogie Panie , dużo rzeczy sobie wymyślacie , jeżeli faktycznie któryś was choćby tak frywolnie adorował to może jesteście troche atrakcyjne i tyle chiał SWOJE WŁASNE EGO POŁECHATĆ , nic poza tym , sokro nie zaproponował spodkania tak bezpośrednio , bo gdyby zobaczył ze wy jego zaloty akceptujecie i faktycznie byście wpadły mu w oko , nie sądze zeby się wachał zaproponować przynajmniej nie zobowiązujące spodkanie ... A ja tak czytam i czytam wasze wypowiedzi i sądze ze zamiast do ginekologa musicie udać sie do seksuologa skoro was badanie ginekoogiczne podnieca!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med irek :)
Moje drogie Panie nie jestem ginekologiem , ale jestem lekarzem i obecnie jestem związany ze swoją byłą pacjętką zupełnie nie związaną ze srodowiskiem lekarskim , ale ona jest piękna i to ja się musiłem naprawde głowić żeby coś z tego wyszło . Natomiast czytając wasze wypowiedzi z przykrościa musze stwierdzic zebyście się udały zamiast do ginekologa to do seksuologa skoro was badanie gin podnieca . Zapeniam ze jeżeli są wolni ( czyt. wasi lekarze) i jeżeli są wami zainteresowani to nie ma w tym nic złego zeby się spodkać naprawde wiekszośc lekarzy tak uważa ..... Zinterpretujcie sobie moja wypowiedz jak chcecie , bo możecie się skompromitować jeżeli traficie na buca a po co wam to , odradzam wychodzenie z inicjatywą z waszej strony to jest tak sytuacja ze ten ruch należy do niego i to on powinie was gdzieś zaprosic pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franca forfiter
lekarz medycyny (niby) i takie bledy robi, nie wytylajac stylistyki ale w jednym masz racje, pisza tu desperatki. One nie potrzebuja seksuologa, a psychologa przynajmniej od tego trzeba by bylo zaczac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franca forfiter
*wytykajac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lek med irek :)
patrz franca tobie też się zdaża hahahahahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZorzaNocą
A ja się nie do końca zgodzę z wypowiedzią lek. Są sytuacje gdy oboje sa zajeci maja zasady zyja z kims, wiec pozostaje flirt, podryw komplemenciarstwo.Nic wiecej z tego nikt nie ukreci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co seksuolog by mi poradził dla mnie to przyjemność i dla niego też (czyt. badanie)dlaczego miałabym szukać porady skoro dla obu stron to pasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franca forfiter
slusznie zauwazyles, zdaza tobie natomiast brakuje edukacji j. polskiego taki z ciebie lekarz jak ze mnie ginekolog :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franca forfiter
nie wiem co seksuolog by mi poradził dla mnie to przyjemność i dla niego też (czyt. badanie) :D ewelinka zajebala jak lysy warkoczem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ginekolog
mnie zaprasza podwozi i adoruje jestem cały czas z nim w rejestracji Irek ma racje jestescie kiepskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Franca forfiter
i w restauracj na stole cie bada :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M......mmmmmm
Pierwszy raz zaglądam tutaj z ciekawości i powiem tak zaskoczona jestem naiwnością Pań tutaj piszących, a z prostej przyczyny: mój Lekarz Ginekolog jest przemiły, dobry i ciepły w stosunku do mojej osoby, ale jestem pewna mimo komplementów że większą szansę ma Pani z recepcji niż ja ach oczywiście powiedział, że ładnie wyglądam ba nawet podwiózł mnie do domu, ale nic więcej nie zaproponował a czemu? a to temu bo taką ma pracę a było mu mnie żal i bardzo jestem wdzięczna za jego serce okazane mojej osobie. Pozdrawiam zakochane Panie przejdzie wam A jeśli wchodzą tutaj Lekarze to ku ich przestrodze napiszę , aby nie kokietowali Pań bo może się to skończyć nieszczęściem a jakim a takim że Pani recepcjonistka może znienawidzić pacjentkę a Pani na górze napisała to dość wyraźnie .Uważajcie na chore recepcjonistki czy jak im tam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ginekolog
oo nigdy cie framugo nie umowie na wizyte do mojego gG. odmawiam atrakcyjnym umawiajac brzyduke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M......mmmmmm
Rezultat będzie taki GINEKOLOG straci pacjentki a ciebie zwolni POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ........a jeśli..........
Laski, dawno tu mnie nie było. Nie miałam o czym pisać, bo ja się nie zakochałam w lekarzu. Wpadłam zobaczyć co u Was. Kurdę, tak patrząc z boku i obiektywnie, to nie widać w zachowaniach tych lekarzy znamion wielkiego zakochania. Owszem podryw może jest, flirt, zabawa słowem, gestem, ale do zakochania trzeba więcej. Zakochany człowiek zrobi wszystko by zdobyć serce swojego obiektu westchnień, ryzykując wszystkim. Reszta to zabawa. Proszę, nie róbcie sobie nadziei. Wiem jak to cholernia trudno zinterpretować zachowanie jakiejś osoby, bo sama przez to przechodziłam. Gdyby coś było na rzeczy, już dawno daliby jakiś znak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój ginekolog
Jestem niezastapiona !!!! I GRZECZNA DLA MOJEGO G))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M......mmmmmm
A jeśli napisałaś bardzo mądrze tak właśnie się to odbywa uważajcie Panie Lekarze bez względu już na specjalizację to tylko ludzie potrzebujący zarobku, flirtu i posmyrania własnego EGO.. Raz jeszcze powodzenia i nie kochajcie Lekarzy to działa zawsze w 1 stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda r
dlaczego mam nie kochać a kto mi zabroni?Lepiej kochać bez wzajemności niż nikogo nie kochać.Nigdy nie wiesz co w człowieku siedzi co sie może wydarzyć, także dobre rady radami a życie sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M......mmmmmm
Z jego, ale to był gest grzecznościowy bo niczego nigdy nie proponował dlatego niech wasza wyobraźnia pozostanie w krainie fantazji.. Teraz mężczyźni zwłaszcza Lekarze mogą być Aktorami uważajcie : ) Ale jest bardzo dobrym specjalistom zaznaczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M......mmmmmm
Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie to nie był gest grzecznościowy jeżeli każdą pacjentkę podwozi chyba, że z gabinetu do szpitala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny , podczytując was , współczuję tym lekarzom na których zagięłyście parola . To jest prawda , że przy takich osobach jak wy , nie wiadomo jak taki lekarz ma się zachować . Być dobrym lekarzem ale gburem ? Być miłym i uprzejmym ? W każdym przypadku to oni są zagrożeni . Takie kobiety we własnej desperacji są gotowe na bardzo dużo . "Odrzucona" kobieta , która źle interpretuje zachowania lekarza jest w stanie biec z każdym podłym oszczerstwem od razu do Rzecznika praw pacjenta , ordynatora , kierownika przychodni , Izby lekarskiej , etc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×