Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mydlana_panienka

zakochałam sie w swoim lekarzu

Polecane posty

nie jestem belluś, ona ma zaczerniony nick ja też więc to niemożliwe byśmy były tą samą osobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgjhbknm,
a przelogowac sie nie mozna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkjhbvcuiuop[]
matko doma wariatów :D IQ 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgjhbknm,
dom wariatow jest placowka w miare uzdrawiajaca:D to co reprezentuja zakochane w lekarzach, szczegolnie ginach, do leczenia juz sie nie nadaja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flagax3x jeszcze nie skończyłaś z tymi swoimi docinkami:/ daj mi w końcu spokój:/ w realnym życiu odnoszę sukcesy jeśli chodzi o moją prace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flagax3x mam wrażenie ze te docinki są spowodowane tym że nie udany podryw swojego lekarza albo dał wam kosza a wy się mścicie pisząc takie bzdury,albo próbujecie komuś docinać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem pełna zadumy i przemyśleń . Ewelinka e, "wariaci" są godni uwagi . Nie wiedziałaś o tym ? :) elmertraff-jak długo masz zamiar jeszcze grać na czyjejś naiwności?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"w realnym życiu odnoszę sukcesy jeśli chodzi o moją prace" - mianowicie ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
Myślałam, że moja opinia jest dla Ciebie obojętna i nie zrobi na Ciebie większego wrażenia Elmertraff. Widzę jednak, że reagujesz bardzo żywo. Skoro moja diagnoza nie była trafiona to może zechcesz napisać nam właściwie w jakim celu zjawiłeś się na tym forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" Widzę jednak, że reagujesz bardzo żywo. Skoro moja diagnoza nie była trafiona " - Na czym ona opierała się ? Skąd ona się wzięła ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Ewelinka e kiedy wybierasz sie do swojego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niedługo, już mam dobry nastrój, fajnie, że są jeszcze tacy ludzie, w których towarzystwie można tak sie czuć!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
Wiesz Imperia moja opinia powstała na potrzeby ukazania w jak ogromnym stopniu Elmertraff jest nad ambitnym, egoistycznym i egocentrycznym narcyzem. Ups...zdaje się, że właśnie przed chwilą Cię obraziłam Elmertraff. Cóż mogę powiedzieć tylko przepraszam, a na swoje usprawiedliwienie mam to, że jestem zdesperowaną, odrzuconą i niechcianą kobietą przez lekarza na którego nie zasługuje, która poprzez docinki próbuje się odegrać na innych bezbronnych osobnikach pełniących służbę w tym zawodzie- o ile dobrze pamiętam tak mniej więcej to ująłeś w jednym ze swoich ostatnich postów. Trochę mi się już znudziła ta zabawa w moralizatorkę. Chętnie poczytam posty ściśle związane z temat. Tak dla jasności- sukcesy nie są miarą własnej wartości. Bywają osoby nie mające prawie nic, które są szczęśliwe i dowartościowane, a bywają osoby, którym nie brakuje sukcesów na koncie a mimo wszystko są niezwykle zgryźliwe i ciągle im czegoś brakuje. Wybacz Elmertraff nie mogłam się powstrzymać;) Myślę jednak, że powinieneś mi być wdzięczny, bo w razie gdybyś naprawdę był tym lekarzem jak to już wcześniej napisałeś to zawsze do Twojego gabinetu może przyjść pacjentka mojego pokroju. Jeszcze biedny byś nie wiedział jak się obronić, a tak dzięki mnie masz darmowy trening z prawdziwego zdarzenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNAAAja
Zastanawiam sie nad tym wszystkim i dochodzę do wniosku że nie ma sensu topić uczucia w Lekarzu dlaczego ? bo nic z tego nie bedzie i tak pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość flagax3x
taka prawdziwa, spełniona miłość między lekarzem i pacjentką musi się zdarzać... niezwykle rzadko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogóle prawdziwa, spełniona miłość zdarza się rzadko, nie chodzi tu ani o lekarza ani o pacjentkę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja majeczka
Ale się zdarza ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka e nie chce rozbijać cudzego małżeństwa:/ ciekawe, może to jakiś podtekst sugerujący ze nasze małżeństwo chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka e nie ale nie pozwolę rozbić swojego małżeństwa,to znaczy jakieś wariatce:/ nawet zauważyłem zdjęcie że na nim jestem z jakimś dzieckiem ale wiem że to nie ja;-/ bardzo dobry fotomontaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój lekarz, jest przyzwyczajony do tego, że kobiety się nim interesują. Myślę, że jak każdemu to wcale mu nie przeszkadza a umila ciężką, odpowiedzialną pracę medyka. Bardzo go lubię i chcę dla niego jak najlepiej:)❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewelinka e ja skończyłem już dyskusją wiec z odchodzę z tego forum:/ mam nadziej ze już nigdy więcej nie będę gościł tutaj,ale moja zona chcę tutaj zaglądać. Kocham swoją żonę i nie zostawię jej,niech baby sobie nie myślą że dam się omotać,jestem żonaty Kocham tylko jedną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vghjyjumtyregr
a ja kocham tylko jednego lekarza i żadnego innego pomimo -ogonka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghtytgymhtgr
najlepsze klimaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmertraff słusznie. Ciesze sie, ze tak myslisz o swojej zonie. :). Szkoda, ze odchodzisz. Ale jestes ok. Popieram co tu napisales. Najważniejsza jest rodzina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
belluś:-( może powinienem wrócić a drażni mnie parę osób dlatego musiałem odejść,już się czuje lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elmertraff ok. Rozumiem. Tutaj faktycznie ludzie jakos zawiscia palają. Czasami sama nie rozumiem czemu. Bardzo podoba mi sie Twoje podejscie do Twojej rodziny. Super. Poruszyles tu na forum wazny temat, tak sadze dotyczacy uczuc do najblizszych sobie osob. I dobrze. Nalezy o tym mowic. Ja tez mam rodzine. Wiec jak najbardziej rozumiem. Podoba mi sie to ,ze potrafisz tak o tym pisac i mowic. Rodzina jest podstawa. Sama uwazam tak samo. To dzieki najbliszym sobie osobom masie dla kogo zyc. Ty masz tak samo. Poiwem Ci ,ze to walsnie najblizsza rodzina jest wtedy ,kiedy jestes chory albo kiedy upadasz. i to jest najcenniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×